Kaip geriau suprasti vaikus?

Kaip geriau suprasti vaikus?

18. Nov 2010, 08:10

Negalvokite, kad sunkumų bendraujant su vaikais, ypač paaugliais, kyla tik jums. Visi žinome, kad svarbu mylėti savo vaiką, bet jo nelepinti. Kaip tai padaryti? Kaip rasti pusiausvyrą tarp auklėjimo ir lepinimo?

 

Žinome, kad vaikų mušti negalima, o kaip pasiekti, kad vaikai klausytų? Kad išgirstų, ką kalbame?

 

Vaikai mus džiugina, bet neretai mumis naudojasi, manipuliuoja. Kokie turi būti santykiai, kad taip neatsitiktų? Kaip atsilaikyti, jei vaikas lipa ant galvos?

 

Šeimos centre “Kartu saldu“ organizuojama praktinė tėvystės įgūdžių grupė, kurioje mokysitės bendrauti su savo vaiku šeimoje ir sieksite dar grupei nesibaigus pritaikyti bendravimo žinias, padedančias sukurti geresnę atmosferą namuose.


Praktiniuose užsiėmimuose bus aptariamos svarbios auklėjimo ir šeimos gyvenimo temos. Senas, pabodusias kasdienes situacijas pamatysite atnaujintu žvilgsniu ir rasime naujų sprendimus.
Grupės dalyvių skaičius ribotas.

 

Grupę veda individualios psichologijos konsultantė Rasa Kardaitė.

 

Vieno užsiėmimo kaina 15  Lt

Pirmas užsiėmimas lapkričio 25 d., ketvirtadienį, 18 val., Šeimos centre „Kartu saldu“.

Registruotis: visiemskartu@gmail.com arba telefonu 8-672-04442

 

18. Nov 2010, 14:31

Lepinti mums niekas nedraudzia,tik lepinimai turi savo ribas,jai vaikui viskas duodama vos jam isigeidus jis ir gyvenime bus grobikas,nepaisantis kitu zmoniu interesu, o juo labiau,nei tecio nei mamos. Svarbiausia nuo mazu dienu vaikiui buti gero elgesio pavyzdziu parodyti,kad reikia dalintis,bendrauti,nerodyti piktumo,nes juk vaiko pirmoji visuomene tai seima. Apdovanoti vaika galime uz gerai atliktas uzduotis,gera zody ir pan,bet svarbiausia kalbeti vaikui suprantama kalba-nusileisti iki vaiko amziaus ir kalbeti kalbeti,kalbeti.........sunku,bet kantrybe ir atkaklumas daro stebuklus ne tik su vaikuciu,bet ir su teveliais. As saviske atrodo lepinciau iki isprotejimo ir daryciau viska,tik ,kad ji visada sypsotusi,bet visada prisimenu,kad ji ir be mano pasatangu ir lepinimo moka dziaugtis ir sypsotis. Lepinkime taip,kad ir patys pasijustume vaiku palepinti.😉