Ką matysite laidoje šį sekmadienį: kaip pažinti mišką, ko reikia darželiui, paskutinės I.Stasiulytės nėštumo savaitės, ruošiame gėrybes žiemai

13. Sep 2018, 00:56 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Tai jau antrasis mūsų susitikimas šį sezoną. Mes nusiteikę kūrybiškai ir kupini idėjų, tikimės, kad ir jūsų nuotaikos puikios tokį gražų rudenį. Šio sekmadienio rytui, kaip visada, parengėme 4 įdomias temas:

  • Kaip išgyventi miške? Kaip jame elgtis ir kaip jį geriau pažinti papasakos miškininkas Raimundas Ereminas.
  • Ko prireiks darželiui? Laidos vedėjos Indre Kavaliauskaite-Morkuniene dukrelė Marija šį rudenį pirmąsyk peržengė darželio slenkstį, tad merginos kruopščiai renkasi drabužius, tinkamą avalynę ir kitus reikalingus daiktus.
  • Lankomės pas žinomą aktorę Ineta Stasiulyte, besimėgaujančią sąmoningu kūdikio laukimu. Prisiminusi pirmus nėštumo mėnesius Ineta tikina, kad sunkiausia jai buvo tylėti, kai džiugia žinia norėjosi džiaugtis. Apie paskutines laukimo savaites, apie sulėtėjusį gyvenimo tempą, apie džiaugsmą ir motinystę - jau šį sekmadienį.
  • Na o laidos pabaigoje su knygų „Mažylio receptai“ ir „Samčio burtai“ autore Jurgita Čepulytė-Surplienė ruošime maisto atsargas žiemai.

Iki susitikimo šį sekmadienį, 8.30 per TV3!

Laidą remia:

 

20180911094559-39777.jpg