Ką matysite laidoje balandžio 29 d.: kaip užauginti laimingą vaiką, tvarka namuose, kur karaliauja mažylis, renkame transporto priemonę, gardūs pusryčiai su Laura Mazaliene

27. Apr 2018, 13:18 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Ką numatę veikti paskutinį balandžio sekmadienį? Jei šventadienio rytmetį niekur neskubate, kviečiame ilgiau padribsoti lovose ir pažiūrėti kartu Mamyčių klubo laidą - 8.30 per TV3! :)

Parengėme 4 aktualias temas:

Su septynių intelektų programos įkūrėjos ir knygos "Vienas vaikas – septyni intelektai” autore, edukologe Renata Lazdin kalbamės apie 7 žingsnius, kurie, jos manymu, padės užauginti protingą ir laimingą vaiką.

Ar turint vaikų įmanoma tvarka namuose? Tai bandysime išsiaiškinti su tinklaračio ir knygos Ten kur namai autore Sigita, kuri papasakos, kaip susikurti jaukius namus. Sako, jog to neįmanoma padaryti, jeigu namuose netvarka ir purvas. Va taip...

Kokia tinkamiausia transporto priemonė skirtingo amžiaus vaikams aktyviam laisvalaikiui? Su specialistais kalbamės apie balansinio dviratuko, paspirtuko ir kitų mažiesiems skirtų transporto priemonių privalumus bei trūkumus. Bus įdomu!

Na ir laidos pabaigoje - kaip gi be mūsų pamėgtos rubrikos "Gaminame su vaikais?! Aktyvi mama, Mamų radijo ir žurnalo "Įkvepianti motinystė” įkūrėja Laura Mazalienė su dukrytėmis Deimile ir Aurėja pagamins pusryčių varškėtukus be glitimo.

Iki susitikimo sekmadienio rytmetį!

LAIDĄ REMIA: #Babycity/Toycity