Į televiziją grįžta žavioji Eglė Skrolytė – Liesienė

Į televiziją grįžta žavioji Eglė Skrolytė – Liesienė

20. Jun 2009, 00:00

Su naująją „Mamyčių klubo“ laida į eterį sugrįžta į Motinystės atostogas pasinėrusi ir dukrytę auginanti aktorė, renginių režisierė bei vedėja Eglė Skrolytė-Liesienė.


Tai, kad tapo laidos apie vaikus vedėja, Eglė Skrolytė – Liesienė vadina laimingu atsitiktinumu ir dideliu įsipareigojimu. „Būti informacinės laidos apie vaikus vedėja man yra didelis iššūkis. Pati esu jauna mama ir mane domina viskas, kas susiję su vaikų auginimu. Laidoje aš pati kaip mama sužinosiu daug naudingos informacijos, kuria pasidalinsiu su kitomis mažylius auginančiomis šeimomis“, – sakė į TV3 televiziją sugrįžusi Eglė.


„Kuo daugiau vaikučių augins išsilavinę ir apsišvietę tėveliai – tuo daugiau mes turėsime laimingų šeimų. Ieškant informacijos apie vaikų auginimą, jos, be abejo, galima rasti turbūt kiekvienu klausimu ir net labai išsamios – knygose, internete ir panašiai.

 

Bet yra dalykų, kurių tekstu neperteiksi, pvz., kad ir kaip stengtumeisi aprašyti kūdikio masažą, tai niekada nebus taip tikslu kaip video medžiaga, kurioje viskas matosi aiškiai“, – naująja laida džiaugiasi Eglė.


 „Supratau, kad tokia informacija ne taip jau lengvai pasiekiama. Ne pas visus specialistus galima patekti, o jei ir galima – reikia laukti ilgose eilėse. O juk kiekviena mamytė savo vaikeliui nori tik to, kas geriausia.

 

Mūsų „Mamyčių klube”, galiu patikinti, savo patirtimi dalinsis geriausi Lietuvos specialistai, o jauni tėveliai išgirs daug puikių praktinių patarimų“, – pridūrė laidos „Mamyčių klubas“ vedėja.

28. Jun 2009, 13:26

Labai smagu, kad atsirado Mamyciu klubas, nes dar ne visi teveliai turi interneta, ar galimybe isigyti zurnalu apie vaikuciu auginima.Aciu laidos kurejams 😀