FOTOalbumas: Paskubėk dalyvauti konkurse ir laimėt planšetę su iOS sistema!

06. Sep 2017, 09:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Vasara – puikus metas daugiau laiko praleisti su šeima, o ypač daugiau pabūti lauke. Keliaujant, važinėjant dviračiu, riedučiais ar žaidžiant badmintoną parke norisi kuo labiau atsipalaiduoti, nesirūpinti niekuo, išskyrus malonų ir turiningą laisvalaikį. 

Būtent todėl vasarą būtina pasirūpinti sveikais ir daug pastangų nereikalaujančiais užkandžiais ar greitais pusryčiais. Kas gali būti geriau nei vaisiai ir daržovės, sultys ar glotnučiai?

Skanu, sveika, patogu

Šviežiuose sezoniniuose vaisiuose ir daržovėse yra daugiausia vertingų medžiagų – svarbiausia, kad jie būtų kokybiški.  Taip pat verta žinoti, kad kuo labiau vaisius sunokęs ir kuo intensyvesnė jo spalva, tuo jame daugiau vertingų maistinių medžiagų. 

Šviežios daržovės bei vaisiai yra puikus vitaminų, mineralų, biologiškai veiklių medžiagų šaltinis. Be to, juose didelis kiekis skaidulų, kurios mažina cholesterolio kiekį organizme, teigiamai veikia virškinimo sistemą, saugo nuo vidurių užkietėjimo. Daržovės yra puikus maistas norintiems sulieknėti, nes yra visai nekaloringos, tačiau suteikia sotumo pojūtį, todėl tai labai geras pasirinkimas užkandžiui tarp pagrindinių valgymų.

20170807084725-23909.jpg

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja kasdien suvartoti 400 g arba 5 porcijas vaisių ir daržovių per dieną. Stiklinė 100 proc. sulčių ar pakuotė glotnučio be jokių pridėtinių cukrų atstoja vieną porciją vaisių ar daržovių, be to, juos patogu vartoti – pasiimti su savimi į kelionę, parką, mokyklą ar darbą, taip pat, visuomet turėti jų namuose kaip alternatyvą nesveikiems užkandžiams. 

Tapkite SMART šeima

Vasarą praleiskite linksmai, užkandžiaukite ir pusryčiaukite sveikai bei laimėkite puikų prizą – planšetę „iPad“. Viskas, ką reikia padaryti – nufotografuoti savo šeimos laisvalaikį ir užfiksuoti smagias akimirkas, kai užkandžiaujate vartodami sultis ar glotnučius. Norintys dalyvauti konkurse „SMART Family activity“, siųskite nuotraukas „Mamyčių klubo“ redakcijai el. paštu konkursas@mamyciuklubas.lt iki rugsėjo 7 d., o rudenį pasitikite su naujutėlaičiu „iPad“. 

20170804102137-17081.jpg

Labai svarbu! Gerai įsiskaitykite į konkurso “SMART Family activity” taisykles, kurias rasite čia.

Būkite originalūs, būkite sveiki – būkite SMART! 

###

Kampanijos „Sultys ir glotnučiai – vitaminai patogioje formoje“ finansavimas remiamas Europos Sąjungos ir Lenkijos Respublikos bei Vaisių ir daržovių vartojimo skatinimo fondo ir KUPS narių lėšomis.

Daugiau informacijos apie smart vitaminus, taip pat patarimus, kaip vaikų mitybą papildyti vaisiais ir daržovėmis, rasite adresu visit www.sultysirglotnuciai.eu ir Facebook profilyje www.facebook.com/Būk-SMART

Nacionalinė sulčių gamintojų sąjunga (KUPS) yra ne pelno siekianti organizacija, apimanti sulčių, nektarų ir gėrimų gamintojus. Nuo 1993 m. sąjunga imasi įvairių iniciatyvų, siekdama tinkamai atstovauti pramonės plėtrą. Sąjunga bendradarbiauja su šalies ir užsienio mokslo institucijomis, laboratorijomis, pramonės organizacijomis, įrenginių ir pakuočių gamintojais. Organizacija taip pat dirba vartotojų labui, siekdama, kad vartotojus pasiektų tik aukštos kokybės produktai. Todėl 2002 m. buvo įkurta „Savanoriška sulčių ir nektarų kontrolės sistema“.

Be to, KUPS užsiima reklamine ir švietėjiška veikla, kuria skatina sveikos mitybos įpročius, įskaitant ir penkių daržovių bei vaisių porcijų, kurių vieną gali pakeisti stiklinė sulčių, idėją.

Daugiau informacijos apie KUPS rasite adresu www.kups.org.pl

20170807084738-23216.jpg

 

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 04. Sep 2017, 11:35

Jei kam pasirodė painios konkurso taisyklės, patiksliname ir supaprastiname: tiesiog atsiųskite nuotraukų, kaip jūsų vaikai ar visa šeima geria vaisių ar daržovių kokteilius, natūralias sultis. Nuotraukas galite siųsti konkursas@mamyciuklubas.lt arba prikabinti čia: https://www.facebook.com/mamyciuklubas.lt/photos/a.242033679152460.58600.241532029202625/1597805266908621/?type=3&theater