Erikos įspūdžiai iš Huggies Little Walkers prezentacijos Kaune

Erikos įspūdžiai iš Huggies Little Walkers prezentacijos Kaune

22. Aug 2011, 00:00

 

Sveikutės,

Noriu pasidalinti įspūdžiais jau antrą kartą. Nors pirmąjį kartą parašius, kaip mums sekėsi pristatinėti Huggies Pull Ups sauskelnes, sulaukiau daugiau kritikos nei palaikymo, bet nenusivyliau, juk pirmas blynas dažniausiai būna prisvilęs.

 

 

Šįkart nebuvo tokio didelio jaudulio, kaip seksis užkalbinti tėvelius, kažkaip pasitikėjau savimi, tik jauduliukas ėmė dėl kolegės,nes ji buvo ne iš Mamyčių klubo. Bet veltui jaudinausi, nes dirbau su šaunia kolege, vardu Greta.

 

Per šią prezentaciją pirkėjų buvo daugiau nei praėjusį kartą, bet jie visi buvo geros nuotaikos. Mus aplankė mamytė Deimantė su dukryte Rusnyte, ji labai miela mergytė. Pačią pirmąją pakuotę nupirko mamytė Aušra, auginanti Lauryną (14 metų), Marių (7 metų), beje, šis berniukas turi kerinčią šypseną. Jis ir įkalbėjo mamytę nupirkti šias sauskelnes su marškinėliais sesytei Austėjai, kuriai 7 mėnesių.

 

Antrąją pakuotę nupirko mama Rasa sūnui Jonui, kuriam 1 metukai ir 9 mėnesiai. Trečiąją pakuotę nupirko tėtis Paulius, auginantis 1 metų ir 11 mėnesių sūnų Karolį ir dukrytę Juliją - 6 metukų.

 

O ketvirtą Huggies Little Walkers pakuotę nupirko tėtis Marius, auginantis sūnų Augustą (2 metų ir 4 mėnesių) ir dukrytę Gabiją, kuriai 3 mėnesiai. Visos šeimynėlės buvo nuostabios.

 

Ačiū jiems. Turbut jau suskaičiavote, kad pirmąją darbo dieną pardavėme 4 pakuotes šių sauskelnių.

 

Antrąją darbo dieną nuo pat pradžių sugadino tai, kad atėjo apsauginis ir liepė ištrinti visas nuotraukas, o jų tądien turėjom dvi, nes buvo pati darbo pradžia. Gavom pylos, nes parduotuvėje fotografuoti griežtai draudžiama, nesvarbu, kad žmonės sutinka, bet lentynų ir prekių fotografuot negalima.

 

Antrąją darbo dieną irgi pardavėm 4 pakuotes, šeimynos taip pat buvo gerų nuotaikų, o kai pirkėjai linksmi, tai ir mums linksma, nors ir negalėjom fotografuot, bet buvo geros nuotaikos.

 

Man šis darbas patiko!

15. Sep 2011, 13:43

aciu 😉

25. Aug 2011, 16:55

Saunuole Erikute nepergyvenk pirma blynas visada prisviles o antras geresnis trecias ir bus dar geresnis o poto kuo toliau tuo geriau Saunuole tu palaikau tave 😉 nors apsauginis liepe istrynti nuotraukeles bet visviena nemazai tu ju ikelei saunuole.

22. Aug 2011, 23:01

Šaunuolė 😀 👍 🌷 🌷 🌷

22. Aug 2011, 15:20

👍

Krisliukas Krisliukas 22. Aug 2011, 10:40

super 👍 🌷

22. Aug 2011, 10:09

patinka man toks darbelis ir tikrai jei galeciau tai sutikciau dar ir dar 😉

blogietee blogietee 22. Aug 2011, 08:42

Na ištirkųjų šauniai pristatei 😉
o dėl fotografavimo, tai aš pati seniai stebėjausi, kaip dar tie apsauginiai pirmų prezentacijų metu neprisistatė tiek pas mus tiek pas kitas.. nes fotografavimas prekybos centre su prekėm yra draužiamas jų vidaus taisyklių 😉

22. Aug 2011, 08:33

Šauniai aprašyta 😉 👍 Na tikrai, keista, kad neleido fotkint, kaip kitaip juk parodysiti reportažiuką 😀

22. Aug 2011, 00:07

Kaip keista, kad neleido fotkint... O mes su Agne Klaipėdoj kai prisipyškinom (45foto) 😃 Šaunuolė Erika 😉 👍 🌷 o kaip, patiko toks darbelis? nepavargai labai? Kitą kartą sutiktum? 😉