DISKUSIJA: Tėtis ir dukrytė - į kokį tualetą ar persirengimo kambarį eiti?

DISKUSIJA: Tėtis ir dukrytė - į kokį tualetą ar persirengimo kambarį eiti?

20. Sep 2018, 13:28 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Kasdieniška situacija (gal ne tokia dažna, bet tikrai pasitaiko) - tėtis su mažamete dukryte (3-4 m.) puikiai leidžia laiką, užsuka kartu į prekybos centrą (ar kitą viešą vietą) ir štai mergaitė užsinori į tualetą.

Į kokį geriau kartu eiti - vyrų ar moterų? (nes mergaitė pati nemoka apsitarnauti). O gal paprašyti kitos moters prie tualeto palydėti mažylę?

Ta pati situacija su baseinu - į kurį pesirengimo kambarį eiti tėčiui su dukryte:) Gal ir juokinga, bet tokia kasdienybė.

Šie klausimai iškilo vienam tėčiui, parašiusiems mums laišką.

Kaip jūsų vyrai elgiasi šiose ir panašiose situacijose? Patarkite...

kvikutis kvikutis 22. Sep 2018, 16:42

Esame su vyru apie tai diskutavę tai sakiau kad esant galimybei vestų dukrą į neįgaliujų wc, o jei tokio nėra tada ko gero į vyrų uždengtom akim nuo vyrų prie pisuarų 😃

floryte floryte 20. Sep 2018, 23:23 Raudonas balionėlis

Pritariu Raudonam balionėliui!😀

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 20. Sep 2018, 16:10

Aš manau, kad tėtis su dukryte turėtų eiti į vyriškas patalpas. Vaikas yra vaikas, šiuokart gal nereikėtų išskirti vaiko lyties. O štai atėjus į moteriškas patalpas gali sulaukti ir nemalonių reakcijų. Tarkim dabar galvoju ar man su sūnumi reiktų eiti į moterų ar vyrų patalpas...visur veduosi paskui save, sūnus nesureikšmina, kad aplink tik moterys, taip ir dukrytė neturėtų su reikšminį tik vyriškos aplinkos.
Kai mano dukrytė paaugs, kai reikės, tėvelis irgi visur paksui save vestis 😀