Dėkojame už jūsų idėjas ir nuomonę apie MK laidą!

Dėkojame už jūsų idėjas ir nuomonę apie MK laidą!

03. Oct 2017, 08:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Ačiū, kad žiūrite Mamyčių klubo laidą kiekvieną sekmadienį, arba peržiūrite vėliau internete jums patogiu metu.

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, jūsų idėjos ir patarimai, ką darome gerai, kas jums patinka, o ko galbūt mažiau reikėtų rodyti, su kokiais įdomiais žmonėmis norite siužetų, kokios temos jums aktualios ir pan. Ačiū už jūsų išsakytas mintis po laidos! 

Šįkart laimėtojai burtų keliu įteikiame knygą "Aš esu Liusė Barton"

20170928102821-80219.jpg

Infekcijos pakirsta po operacijos, palatoje priešais Kraislerio dangoraižį guli jauna moteris, rašytoja, žmona, dviejų mažų dukrelių mama. Netikėtai jos aplankyti iš mažo miestelio Ilinojuje atskrenda mama, su kuria santykiai nutrūko išvykus gyventi į Niujorką.

Neįpareigojantys pokalbiai apie bendrus pažįstamus iš gimtojo Amgašo, apie ligoninės personalą bei gimines tarsi atkuria motinos ir dukters ryšį, kartu atskleisdami įtampą ir nepaaiškinamą ilgesį, persmelkusį visą Liusės gyvenimą. Prisiminimai prikelia skaudžias ir pamirštas temas apie tėvų smurtą, nevaldomas baimes, nerimą dėl brolio, taip ir nepalikusio tėvų namų, nuoskaudas ir besąlygišką, nedemonstratyvią motinos ir dukters meilę.

Vengdama sentimentalių frazių, vien rūpestingai rinkdama žodžius ir dėliodama reikšmingas pauzes rašytoja E. Strout griauna populiarų mitą, kad kiekvienas toje šalyje, nepaisydamas praeities, gali tapti kuo tik nori, ir atveria visą emocijų lobyną: nuo giliausios kančios iki tyro, netemdomo džiaugsmo.

Tai MAMATEST! Sveikiname!

Mamatest Mamatest 03. Oct 2017, 10:03

O! Ačiū labai! Knyga - tai man pati geriausia dovana 😀 ❤