Dalyvaukite Mamos dienos konkursuose!

Dalyvaukite Mamos dienos konkursuose!

28. Apr 2022, 17:15 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Artėja pirmasis gegužės sekmadienis – MAMOS diena. Ta proga norime vienai iš jūsų padovanoti KLIPshop Nuum Cosmetics Revita skin prausiklį su 5 proc. pieno rūgštimi.

Laimėk KLIPSHOP dovaną!

Kasdienė odos priežiūros priemonė su 5% pieno rūgštimi gerina odos elastingumą, drėkina, švelniai ir efektyviai pašalina nešvarumus nuo veido odos. Naudojama priemonė neleidžia odai išsausėti, ramina ją. Prausiklis puikiai tinka sausai, jautriai, į bėrimus linkusiai bei pigmentuotai odai.

Balandžio 29 d. rinksime laimėtoją, kuriai atsiųsime net du prausiklius (tau ir tavo mamai)!

Laimėk knygą #fainiausiapasaulymočiutė

Živilė Kropaitė-Basiulė, žurnalistė, radijo ir televizijos laidų vedėja, diskusijų moderatorė, savo Močiutės partizanų ryšininkės, politinės kalinės ir tremtinės Onos Butrimaitės-Laurinienės istoriją pasakoja iš nepriklausomoje Lietuvoje išaugusio žmogaus perspektyvos.

Daugybė Živilės sekėjų socialiniuose tinkluose nekantriai laukia įrašų, kuriuose kalbėdama su anūke Močiutė demonstruoja pavydėtiną išmintį ir humoro jausmą. Aukštaitiškai užrašyti trumpi dialogai knygoje tampa atsvara dramatiškai susiklosčiusiam Močiutės gyvenimui: anksti neteko tėvo, sovietai išvarė iš namų, broliai išėjo į partizanus ir vienas po kito žuvo. Dėl ryšių su partizanais Ona Butrimaitė buvo suimta, kalinta ir ištremta.

Vienai jūsų gegužės 1 d. atsiųsime šią BALTO leidybos namai knygą!