Bus sukurtas milžiniškas „Draugiškas šeimai miestas“

Bus sukurtas milžiniškas „Draugiškas šeimai miestas“

11. Nov 2009, 09:00

 

Lapkričio 13 – 15 dienomis Vilniaus parodų rūmuose „Litexpo“ parodoje „Vaikų šalis“ veiks milžiniškas oranžinis “Draugiškas šeimai miestas”.

 

„Draugiškame šeimai mieste” viskas bus pritaikyta ir suaugusiam, ir vaikui. „Saugaus elgesio akademijoje IF” vaikai mokysis saugiai elgtis namuose ir gatvėje. Policijos ir gaisrinės vyrai pasakos apie saugų elgesį gatvėje, vaikai sužinos, kaip veikia gesintuvas, kaip elgtis gaisro metu.

Be to, vaikučiai galės pamatyti ir „pačiupinėti“ tikrą gaisrinės automobilį, suprasti, kaip jis gesina ugnį ir pabūti mažaisiais gaisrininkais.

 

Ajurvedos SPA „Shanti” Masažų gatvėje darbuosis net keturi masažistai, kurie nuolat masažuos vaikus ir besilaukiančias mamytes. Čia vaikus masažuos ir jų bendraamžiai vaikai. Čia pat su savo mažyliais norintieji mokysis jogos – tam jau pasiruošę Vilniaus jogos centro „Narayana” mokytojai.

 

Dramblionės lėlių namuose” mergaitės ne tik žais su puikiomis skudurinėmis lėlėmis, bet ir galės rašyti savo svajones ir už puikiausią – gauti lėlę dovanų. Mamos galės išmokti lėles pasisiūti.

 

Menų terapijos studijos” erdvėse menų terapeutai ir dailės psichologai mokys tėvelius piešti drauge su vaikais, aiškins ką atskleidžia jų vaikų piešiniai, kaip jie turi būti piešiami, kad sužinotumėte apie savo vaiko jausmus ir išgyvenimus.

 

Vaikų bibliotekoje” galėsite skaityti ne tik skaityti vaikiškas pasakas , bet ir pabendrauti su vaikų psichologe Simona, o žvakių meistrai mokys lieti žvakes.

 

Kol mamos „Mamų klube“ mokysis dekupažo ir vėlimo paslapčių, vaikai „Pagrindinėje miesto aikštėje” stumdys didžiules medines mašinas, statys medines pilis ir konstruos savo svajonių medinius gyvenimus su Dėde Mediniu.

 

Prireikus poilsio, bus nuostabu tiesiog jaukiai ir patogiai įsitaisyti ant milžiniško sėdmaišio ir palaukti, vaikai grįš iš ekologiško vaikų darželio „Dūzginėlis”, kurio specialią eko-programą sukūrusios auklėtojos šiame mieste priims visus vaikus, kai tėveliai dūgs po parodą. Šeimos kviečiamos dalyvauti ir „Nuotraukos ant pushkupushku“ konkurse – origanaliausiai šeimai bus padovanotas sėdmaišis.

 

Mieste bus ir žaislų ligoninė, į kurią vaikai galės atsinešti savo mylimą meškiuką ar lėlytę, o studentai, būsimi medikai, patars kaip gydyti, prižiūrėti ir slaugyti savo mažą ligoniuką – taip vaikai mokysis pirmosios pagalbos abėcėlės.

 

Odontologijos klinikoje „Draugiškame šeimai mieste” vaikai ir suaugę bus mokomi, kaip teisingai valytis dantis.

 

 

12. Nov 2009, 21:01

gaila, kad negalesim nuvykti☹

12. Nov 2009, 00:09

Bet kaip faina tiem kas ten turi galimybę patekti labai turiningai ir linksmai praleis laiką 😀

11. Nov 2009, 21:55

Kaip gaila kad nuo mūsų taaaaip toli ☹

rainiukas rainiukas 11. Nov 2009, 14:34

gaila, kad metukų vaikui nelabai bus ką ten veikti, tik ''akis paganyti'' ☹ Tiesa, vyks ropliukų konkursas, bet į jį patekti nėra jokių šansų...Bet gal ir gerai, nes nuo gripo pasisaugosim 😀

11. Nov 2009, 09:27

Kaip gaila kad si savaitgali ☹ ☹ ☹ nes mes tik kita savaite nuplanave kelione i vilniu