Basomis ant sniego ir kiti natūralūs būdai stiprinti imunitetą - šio sekmadienio laidoje!

11. Jan 2019, 08:22 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt
Žiema žiemužė pasirodė visu gražumu - kas iki valias džiaugiasi žaidimais sniege, o kas šniurkščioja nosimi :( Tad šio sekmadienio "Mamyčių klubo" laidoje pabersime visą gausą patarimų, kaip stiprinti vaikų ir visos šeimos narių imunitetą bei kaip natūraliais būdais atbaidyti virusus.

"Pradėti grūdinti vaikus galima nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Svarbu po truputį ir tai daryti nuosekliai. Su paaugusiais vaikais svarbiausia – kad jie tai darytų savo noru" , - šypsosi darželio auklėtoja Jolanta.
Iškart įspėjame silpnų nervų žmones nežiūrėti šio siužeto! :) Mat basos mažos pedutės ant sniego - ne itin dažnas reiškinys mūsuose :)) O kur dar vaizdas, kai ikimokyklinukai, niekieno nedraudžiami, sau ramiai laižo sniegą...

20190110115124-44484.jpg

Daugeliui šeimų aktualu - kaip padėti karščiuojančiam vaikui natūraliais būdais. Kada verta pradėti mažinti kūno temperatūrą ir kaip tinkamai - apie tai išsamiai kalbėsimės su vaistininke, baba. aromaterapeute, 3 vaikų mama Jurga Baranauskiene.

Kaip mankštinti ir lavinti dviejų mėnesių kūdikį? Naudingų praktinių patarimų negailės vaikų kineziterapeutė Viktorija Paltanaviciute.

Iki susimatymo sekmadienio rytą, 8.30 - per žiūrimiausią televiziją TV3!

Laidą remia:

20180911094559-39777.jpg