Atvelykio mugėje ,,Angelų vaikai – su meile Jums” – šėlionės ir žaidimai

Atvelykio mugėje ,,Angelų vaikai – su meile Jums” – šėlionės ir žaidimai

01. Apr 2010, 00:00
 

Per Atvelykį, balandžio 11 dieną, Vilniaus mokytojų namuose veiks jubiliejinė mugė-paroda ,,Angelų vaikai – su meile Jums”, kur savo sukurtais darbeliais iš stiklo, molio, medžio, siūlų prekiaus Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų ir pensionatų vaikai.

 

Visų atėjusiųjų laukia smagūs žaidimai, linksma muzikinė programa, gražiausio, stipriausio margučio rinkimai (organizatoriai ragina nepamiršti jų atsinešti!), etnologės Gražinos Kadžytės vadovaujamos ridenimo varžybos.

 

Velykų kiškis vaikus vaišins saldžia kakava. Ant kiemelio grindinio bus spalvinamas didžiausias margutis. Šventę papuoš įspūdingas, retai kur matomas iš balionų surištas margutis. Jį rišti galės visi šventėje dalyvaujantys vaikai.

 

Lietuvos specialiųjų mokyklų ir pensionatų mugė „Angelų vaikai – su meile Jums” Vilniaus mokytojų namų kartu su Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga organizuojama nuo 2005 metų.

 

Du kartus per metus – žiemą ir pavasarį per Atvelykį – į Vilniaus mokytojų namus suvažiuoja keli šimtai neįgalių vaikų iš įvairių globos ir ugdymo įstaigų, kurie atveža vis įdomesnių, kartais net garsių menininkų kūriniams prilygstančių darbų.

 

Šiai šventei jie ruošiasi iš anksto – visus metus gamina darbelius, kuriuos ne tik su pasididžiavimu demonstruoja vilniečiams, bet ir turi galimybę užsidirbti. Visi gauti už parduotus darbelius pinigai atitenka patiems autoriams.

 

Šioje mugėje koncertuos visas būrys profesionalių atlikėjų ir muzikantų: dainininkė Veronika Povilionienė ir draugai, Donata Virbilaitė, LNK projektų „Žvaigždžių duetai”,„Muzikos akademija” dalyviai ir muzikos vadovai: Rokas Laureckis, Onsa, Deivydas Zvonkus, Eglė Jackaitė, Vladas Kovaliovas, Eimutis Kvoščiauskas, Irma Jurgelevičiūtė, Giedrė Balutytė.

 

Taip pat dalyavus ir teatro „Atviras ratas” aktoriai, populiariosios muzikos studija „Mikrofonas”, menų mokyklėlė „Debesėliai”, Lietuvos iliuzionistų klubas pristatys „Kelionę į magijos pasaulį”.

 

Renginio pažintinę etninę dalį atliks vaikų folkloro ansamblis „Reketukas” (vad. I. Strazdienė), Vilniaus jaunimo folkloro grupė „Spiečius” (vad. L. Kriščiūnaitė), ansamblis „Virvytė” (vad. Loreta Mukaitė – Sungailienė).

 

Mugė – paroda veiks nuo 10 iki 16 valandos.

01. Apr 2010, 21:10

mes irgi susidomėjom😀 laukiam nesulaukiam😀

01. Apr 2010, 13:31

reiks nuvykti 😀)