Aktorė Redita Dominaitytė grįžta į teatrą

Aktorė Redita Dominaitytė grįžta į teatrą

20. Jan 2010, 08:00

 

Pastaruoju metu televizijos laidą vedanti Redita į teatro sceną lipa kartu su kitomis penkiomis aktorėmis naujame „Idioteatro“ ir „Keistuolių“ bendrame spektaklyje „Ša, kalba mamos!“.

 

„Neturėjau iliuzijų grįžti į teatrą, tačiau jis man šventas, taigi gavau šansą grįžti į šventovę. Tiesa, tai netradicinis teatras, bet požiūris į darbą, jo kokybę yra labai šiuolaikiškas ir man priimtinas“, –teigė aktorė Redita Dominaitytė.

 

Grįžti į teatrą aktorę pakvietė režisieriai Aidas Giniotis ir Joana Čižauskaitė. Redita kaip ir kitos spektaklio aktorės yra mama bei buvo atrinkta iš gausaus aktorių būrio. Režisierių sumanymu, „motiniškas stažas“ suteikia organiškumo, tikrumo, o aktorės gali laisvai kalbėti apie tai ką ir pačios patiria kiekvieną dieną.

 

„Tai, kaip gimdymas – ir skausmingas, ir saldus. Mėgaujuosi kiekviena buvimo tarp šio spektaklio kūrėjų ir atlikėjų akimirka“, – apie savo grįžimą į teatrą sako spektaklyje neišnešioto kūdikio mamą vaidinanti Redita.

 

Ji augina šešerių metukų dukrytę Upę ir keturmetį sūnelį Ugnių Gabrielių. Kartu su vyru yra įkūrusi foto-namus „RedLuk“, kurie specializuojasi vaikų ir nėščiųjų fotografijoje. Redita pasakoja, kad iki kvietimo vaidinti spektaklyje gyveno nusistovėjusiu ritmu, o visą savo laiką investavo į naujos studijos kūrimą, nuotraukų ir interjero apipavidalinimą.

 

Aktorė savo kūrybinį potencialą realizavo fotografijos srityje, kurdama naują jos specializaciją, ieškodama platesnių išraiškos formų.

 

Artimiausi „Ša, kalba mamos!“ premjeriniai pasirodymai:

Vilniuje Keistuolių teatro salėje – sausio 20 d.

Marijampolėje kultūros centre – sausio 23 d.

06. May 2010, 19:53

aciu jums

06. May 2010, 17:05

Nu šita nuotraukytė man tai superinė! 😍 Liux 😀 Labai gražu 😀

27. Jan 2010, 17:35

gera aktore noreciau jos daugiau spektakliu pamatyti (nors as sito spektaklio irgi nemaciau)

20. Jan 2010, 23:09

Blemba gal į Marę nulėkt, netoli juk 😀 manau įdomu būtų pamatyti ir tuo pačiu pailsėti 😛

20. Jan 2010, 20:30

saunuole 😀

20. Jan 2010, 09:29

kokios akys man jos svytincios...

20. Jan 2010, 08:40

Oj man kaip si aktore patinka 😀 tik gaila ir man kad neteks jos pamatyti

20. Jan 2010, 08:36

Ziurejau sio spektaklio pristatyma...Labai sudomino, gaila neturesiu galimybes jo pamatyt☹