„Skalvijoje“ – filmuko premjera ir nemokamas vaikų veidukų tapymas

„Skalvijoje“ – filmuko premjera ir nemokamas vaikų veidukų tapymas

25. Mar 2011, 00:00

 

Šį šeštadienį šeimos su mažaisiais žiūrovais nuo 3 metų kviečiami į naujausio animacinio filmuko „Tigrai ir Tatuiruotės“ („Tigers&Tattoos“) premjerą „Skalvijos“ kino centre.

 

Čia bus galima ne tik pamatyti lietuviškai įgarsintą spalvingą mažosios našlaitės Maj ir jos dėdės Sonny istoriją, bet ir nemokamai išbandyti paišymą ant veido. Jauna dailininkė Vaida Juknevičiūtė po seanso visiems vaikams pasiūlys išsirinkti mėgstamiausią animacinį personažą ir nupaišys jį ant veido.

 

„Berniukai dažniausiai renkasi žmogų-vorą, o mergaitės – drugelius. Nupaišyti juos ant veiduko užtrunka tik 5-7 minutes, o vaikai, jei dažnai neliečia veido, šiais piešiniais gali džiaugtis visą dieną ir vaikščioti įsijautę į savo vaidmenis. Piešiniai lengvai nusiplauna ir nekenkia odelei. Beje, šią pramogą mėgsta ir suaugusieji – neretai tenka išpaišyti visą šeimyną“, - pasakojo jau 3 metus paišymu ant veido užsiimanti dailininkė V. Juknevičiūtė.

{smallpic:1}

 

Filmukas „Tigrai ir tatuiruotės“ prasidės šeštadienį, 13 val. (trukmė 43 min.), o po jo valandą vyks nemokamas paišymas ant veido.

 

{smallpic:2}

 

Suaugusiems bilietai į seansą – 8 lt., vaikams – 6 lt. (filmukas rekomenduojamas vaikams nuo 3 m. )

 

Daugiau apie filmuką: http://www.skalvija.lt/tigrai-ir-tatuiruotes/2759

 

25. Mar 2011, 21:38

labai faini tokie dalykeliai.. vaikams darzelyje kai buna karnavalai nebolgas dalykas papuosti 😀 o taip tai yra specialus veidui daziukai, kitaip sakant grimui 😀 jie gan lengvai nusiplauna, bent kai kurie 😀

25. Mar 2011, 15:28

O geras! Manau, kad mes apsilankysime. 😀 Bus labai įdomu.

25. Mar 2011, 14:25

Toks "makiažas" tikra pramoga vaikučiams 😀

25. Mar 2011, 09:14

aga as irgi kartais pasiziuriu kaip ten paiso, lb idomiu piesinuku kartais buna, bet kiek daug darbo, ar ne?😀 tik jeigu pas mano maze oda bus kaip mano, tai tex pasvajot apie tokius piesinukus...mano oda jokios kosmetikos, jokiu dazu ir pan. nepriima, pirmas 10min dar nieko, o paskiau pradeda riebaluotis, apsaugine reakcija isijungia😃