„Savaitės BE PATYČIŲ“ kino vakaras šeštadienį

„Savaitės BE PATYČIŲ“ kino vakaras šeštadienį

24. Mar 2011, 00:00

 

Šeimos centras "Kartu saldu" dalyvauja  akcijoje "Savaitė be patyčių" ir kviečia visas šeimas su vaikais ar be vaikų į „Savaitės BE PATYČIŲ“ kino vakarą su diskusija.

 

Šeštadienį, kovo 26 d., 18 val. šeimos centras kviečia kartu pasižiūrėti  Mikaelio Hafstromo filmą "Blogis" ("Ondskan", Švedija, 2003) ir padiskutuoti apie blogio ir gėrio susidūrimą mūsų gyvenime.

 

Ne viename tarptautiniame kino festivalyje rodytas filmas sukurtas pagal švedų bestselerį "Blogis", pasakoja apie sunkų paauglio brendimą ir kelią į save.

 

„Filme režisierius nori kalbėti ne tik apie išorėje, bet ir pačiame žmoguje tūnantį blogį. Todėl jo herojus yra ir auka, ir potencialus budelis. Namuose patirtą blogį ir skausmą jis išlieja ant kitų, todėl yra priverstas dažnai keisti mokyklas. Vaikinui jo paties įtūžis yra tarsi šarvai. Tačiau ir jie neapsaugo. Filmas prasideda tada, kai Erikui likusi vienintelė išeitis: tik jei metus išgyvens uždarame elitinės mokyklos pasaulyje, jis turės šansą toliau tęsti mokslus. Antraip jo laukia nepavydėtinas marginalo likimas, nes filmo veiksmas nukelia į šeštąjį dešimtmetį, kai ir švedų visuomenė dar nebuvo tokia demokratiška ir tolerantiška kaip dabar.“ (Živilė Pipinytė Septynios meno dienos)

 

Diskusiją ves pastorius Mindaugas Pikūnas.

 

Renginys nemokamas.

 

Registruokitės el. paštu: visiemskartu@gmail.com arba tel. 867204442.