Testuojame "Marmaluzi"

Testuojame "Marmaluzi"

10. Nov 2018, 22:18 Ausriki6 Ausriki6

Testuotojai Milgintai 8 mėnesiai. Daržovių košes valgo nuo 6 mėnesių, mėgsta visas, išskyrus bulves. Nuo 7 mėnesių gauna mėsytės. Kruopų košių nelabai mėgsta, nebent jos būna be gumuliukų ir paskanintos vaisių tyrele. Dažniausiai maistelį ruošiam namie, bet neatsisakom ir pirktinių košių, ypač kur nors keliaujant.

Kai sulaukėm kurjerio su dėžute, buvo labai įdomu patikrinti, kas viduje. Kiekvieną indelį reikėjo pavartyti ir paragauti. Man Marmaluzi produktų pakuotės atrodo simpatiškos, gražūs piešinukai ir tos kepurėlės traukia akį.

Pirmiausiai ragavom ryžių ir džiovintų slyvų košę. Kiekis nemažas, todėl pabandymui šildžiau pusę indelio. Atidarius indelį košės konsistencija neatrodo labai viliojančiai, skystis atsiskyręs nuo tirštosios dalies, bet pašildžius ir išmaišius vaizdas jau geresnis. Gal kiek tirštoka, Milginta labiau mėgsta skystesnes košes. Suvalgė 3 šaukštelius, daugiau įsiūlyti nepavyko. Paragavau ir pati, pasirodė rūgštoka, gal per daug jaučiasi džiovintos slyvos.

20181120172006-36901.jpg

Toliau užkandžiavom obuolių ir mėlynių tyrelę. Konsistencija ne per tiršta, kvapas, skonis super. Valgė puikiai, spėja nuryti ir vėl žiojasi. Liko tuščias indelis, būtų suvalgiusi ir daugiau.

20181120172037-75799.jpg

Pietums bandėm daržovių košę su vištiena. Kadangi sudėtyje yra bulvių, šildžiau pusę indelio. Konsistencija gera, nelipni. Kvepia namie gamintu maistu, skonis švelnus. Testuotoja paragavo, lauk nespjovė, bet didelio susižavėjimo neparodė ir viso kiekio neįveikė. Tikriausiai nepatiko bulvės.

20181120172051-37413.jpg

Atsigerti gavom obuolių ir kriaušių sulčių. Tikrai skanios, švelnios, ne per rūgščios. Milgintai labai patiko, gėrė užsivertusi buteliuką.

20181120171946-14530.jpg

Dar vienas užkandis- obuolių ir morkų tyrelė. Mūsų mėgstamas derinys. Atidarius kvepia morkomis, konsistencija gera, skonis patiko. Iškabinom visą indelį, būtų neatsisakiusi ir daugiau.

 

Pabaigai liko pieniška grikių košė. Grikius Milginta ragavo pirmą kartą. Atidarius indelį košė išsisluoksniavusi į skystąją ir tirštąją dalis, atrodo nekaip, bet čia turbūt visų kruopų košių problema. Pašildžiau pradžiai truputį, kadangi buvo su gumuliukais testuotoja ragauti atsisakė. Sutryniau su blenderiu, tada konsistencija pasidarė tolygi. Paragavo, bet daugiau suvalgyti pavyko tik paskaninus vaisių tyrele.

20181120172148-22051.jpg

Taigi, mamos tinginio diena baigėsi. Įdomu buvo trumpam tapti testuotojomis. Produktų sudėtis tikrai patiko, nėra pridėta nereikalingų priedų. Milginta puikiai įvertino vaisių tyreles ir sultis, mažiau patiko daržovių košė su vištiena (dėl nemėgstamų bulvių) ir mažiausiai patiko, kad ir kaip gaila, kruopų košės. Išranki ta mūsų testuotoja.