Testuojam Marmaluzi

Testuojam Marmaluzi

07. Nov 2018, 14:59 KIND KIND

Pirmiausia norime padėkoti „Mamyčių klubui“ ir „Marmaluzi“ už galimybę išragauti Marmaluzi produktų, skirtų vienos dienos pusryčiams, priešpiečiams, pietums, pavakariams ir vakarienei. Viso - 5 pagrindinius produktus+ sultis. Testuotoja buvo 8 mėnesių Gretutė, kuri pažintį su kietu maistu pradėjo būdama 6 mėnesių. Taigi mūsų Marmaluzi dienos menu sudarė: ekologiška pieniška sorų košė, obuolių ir kriaušių tyrelė, triušiena su ryžių dribsniais ir cukinijomis, obuolių ir moliūgo tyrelė, ekologiška pieniška grikių košė ir obuolių ir mėlynių sultys. Toliau papasakosiu kaip sekėsi ragauti Marmaluzi produktus ir kiekvieną jų įvertinsiu 5 balų skalėje. 5 – reikš, kad labai patiko, o 1 – reikš, kad nepatiko.

20181107181745-36929.jpg

Pusryčiams pasirinkome ekologišką pienišką sorų košę.Sorų kruopas Greta ragavo pirmą kartą. Į dubenėlį įdėjau maždaug pusę tyrelės (apie 100 g.), pašildžiau mikrobangėje, išmaišiau ir gavosi tokia gelsva vidutinio tirštumo košė.

20181107181807-44010.jpg

Gretutei regis visai patiko, nes beveik viską ir suvalgė. Tyrelės sudėtį sudaro: sorų kruopos, sviestas ir ekologiškas pienas...(tas pienas truputį sutrikdė, nes Gretutę žindau, ir karvės pieno ji dar negeria, kiek žinau jis rekomenduojamas nuo metų...). Šią košę vertinu 3, nes neaiškus man tas pienas ir bent jau Gretai per didelis košės indelis.

Priešpiečiams Greta testavo obuolių ir moliūgų tyrelę. Suvalgė visus 125 gramus! Man asmniškai labia patiko, kad kaip užkandį galiu pasiūlyti ne tik vaisių, bet ir daržovių. Iki šiol daržoves Greta valgo tik 

per pietus. Šios tyrelės konsistencija ne visai skysta, todėl pavyko „švariai“ pavalgyti J. Tyrelę vertinu 5, tikrai labai patiko, pirksime.

Pietums mažoji testuotoja ragavo triušieną su ryžių dribsniais ir cukinijomis.  Pašildžiau pusę tyrelės indelio (apie 100 g.). Valgė vangiai. Paragavau pati, man pasirodė, kad šiai tyrelei labai trūksta skonio. Visos sudedamosios dalys turi mažai skonio: triušiena, cukinijos, ryžiai... Manau, kad būtų daug skaniau jei joje būtų dar moliūgo ar morkos... Nors sudėtyje morkos įrašytos, bet neaišku kiek ten jų, nes nei iš skonio, nei iš spalvos jų neaptikau. Tyrelę vertinu 4, nelabai patiko skonis.

Po pietų Greta atsigėrė obuolių ir mėlynių sulčių. Gėrė skaniai J Man taip pat pasirodė skanios ir sveikos, nes nėra pridėta cukraus. Vertinu sultis 5.

Pavakariams obuolių ir kriaušių tyrelė atrodo pati susivalgė J Labai skani tyrelė, gera konsistencija, puiki sudėtis (obuolių tyrė ir kriaušių tyrė). Tyrelę vertinu 5, tikrai labai patiko, pirksime. 

20181107181820-46070.jpg

Vakarienei pasilikome ekologišką pienišką grikių košę. Grikių košes Greta valgo dažnai, tik jas patiekiu su vaisių tyrelėmis. Šios tyrelės Greta suvalgė pusę. Sudėtyje: grikiai, sviestas ir ekologiškas pienas...(vėlgi tas pats manęs neraminantis pienas J ). Šią košę vertinu 3, nes neaiškus man tas pienas ir bent jau Gretai per didelis košės indelis.Apibendrinant visus dienos produktus, labiausiai patiko vaisių tyrelės, jų graži pakuotė, atitinkanti mūsų poreikį talpa, puiki sudėtis, puikus skonis, gera konsistencija. Daržovių ir mėsos tyrei pritrūko skonio. Norisi, kad kūdikis nuo mažens pamiltų ne tik vaisius, bet ir daržoves, o jei jos beskonės...Kruopų košės neblogo skonio, tačiau nemanau, kad košėse, kurios tinkamos nuo mėnesių turėtų būti karvės pienas...Talpos kruopų košių taip pat pasirodė per didelės, bet gal tiesiog Gretutė suvalgo mažiau nei dauguma vaikų..Sultys skanios ir sveikos. Tai tiek šiam kartui, ir dar kartą ačiū!