Išbandykite naująjį „Philips Avent Connected“ kūdikio vaizdo stebėjimo prietaisą!

Išbandykite naująjį „Philips Avent Connected“ kūdikio vaizdo stebėjimo prietaisą!

25. Apr 10:09 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Išbandykite naująjį „Philips Avent Connected“ kūdikio vaizdo stebėjimo prietaisą, kuris leidžia saugiai stebėti savo kūdikį, kad ir kur bebūtumėte. Užsiregistravus šio produkto bandymui, turėsite išskirtinę galimybę įsigyti prietaisą su 75% nuolaida. Dalyvaukite, produktų kiekis ribotas! 

Atrinksime 15 dalyvių, kurie turės galimybę vieni pirmųjų išbandyti šį prietaisą ir įsigyti jį su išskirtine 75% nuolaida. Pasibaigus produkto bandymo kampanijai, kiekvieno dalyvio (-ės) paprašysime parašyti atsiliepimą ir įvertinti „Philips Avent Connected“ kūdikių vaizdo stebėjimo prietaisą.

Daugiau informacijos rasite -->> ČIA

Stebėkite savo kūdikį saugiai iš bet kur su „Philips Avent Connected Baby Camera“ kūdikio stebėjimo kamera. Su HD kamera, tikro dvikrypčio ryšio pokalbių funkcija ir saugaus ryšio sistema matysite mažylį iš bet kurios namų vietos įjungę programėlę „Baby Monitor+“.

  • Kad visada galėtumėte stebėti kūdikį

Saugi prisijungimo sistema naudoja kelias šifruotas jungtis iš kūdikio įrenginio į programą. Tai užtikrina patikimą ir saugų ryšį.

  • „Full HD“ raiškos kamera su naktiniu matymu ir skaitmeniniu priartinimu

Aiškiai išgirsite net menkiausią krykštavimą, gugavimą ir žagsulį. Kūdikio įrenginys naudoja „Full HD“ raiškos kamerą su naktiniu matymu ir skaitmeniniu priartinimu, todėl jūsų mažylio kambario vaizdas bus ryškus ir dieną, ir naktį.

  • Pamatykite kiekvieną judesį, išgirskite kiekvieną kuždesį

Matykite ir girdėkite savo mažylį namuose ir ne namuose naudodami „Philips AVENT Baby Monitor +“ programą. Per „Wi-Fi“ arba mobilųjį internetą galite stebėti vaizdą ir nuraminti kūdikį iš bet kurios vietos.

  • Niekada ne per šilta ar per vėsu – visada tiesiog tiek, kiek reikia

Su aukštos ir žemos temperatūros perspėjimais integruotas kambario termometras padeda išlaikyti optimalią temperatūrą – tiesiog tiek, kiek reikia maloniam poilsiui.

  • Ramus miegelis su raminančia naktine lempele

Suteikite savo mažylio kambariui jaukaus švytėjimo naudodami kūdikio stebėjimo įrangoje integruotą naktinę lemputę. Įjunkite ir išjunkite arba sureguliuokite švytėjimą naudodami programą „Baby Monitor+“.

  • Kalbėkitės su mažyliu ir girdėkite jį vienu metu

Daugiau jokių racijų! Mūsų kūdikių monitorius naudoja tik tikrą kalbą, todėl vienu mygtuko paspaudimu jūs ir jūsų kūdikis be pertraukos galite girdėti vienas kito žodžius, daineles ar juoką.

  • Raminantys garsai

Rinkitės iš 15 raminančių garso įrašų nuo paukščių čiulbėjimo iki gamtos garsų ir lopšinių. Įrašykite savo balsą, kad kūdikis kiekvieną akimirką galėtų jus išgirsti.

  • Rankinis kameros pasukimas, kad matytumėte visą kūdikio kambarį

Kameros vaizdą galima reguliuoti horizontaliai ir vertikaliai, kad matytumėte skirtingus kūdikio kambario kampus.

Daugiau informacijos rasite -->> ČIA

SVARBU! Nesiųskite laiškų į MK redakciją, tačiau perskaitykite info iki pabaigos, paspaudę minėtą nuorodą!

Jei dar neturite susikūrę „MyPhilips“ paskyros, susikurkite ją arba prisijunkite, kad galėtumėte pateikti paraišką dalyvauti produkto bandyme. Ar buvote pasirinktas(-a) produktų bandytoju(-a), taip pat apie produkto bandymo eigą, pranešime jums el. paštu.
Įsigykite prekę su išskirtine -75% nuolaida https://www.shop.philips.lt/ el.parduotuvėje. Bandykite produktą net 2 savaites. Parašykite atsiliepimą bei pasidalinkite su mumis savo patirtimi naudojantis mūsų produktu.