Skaniosios Semper košės

Skaniosios Semper košės

09. Jun 2021, 23:32 LePukuota LePukuota

Jau savaitę skanaujame Semper greitai paruošiamas košytes, gavome išbandyti košę su kriaušėmis ir bananais, skirtą nuo 8 mėn., ir pilno grūdo košę su slyvomis ir kriaušėmis, skirtą 8-15 mėn. kūdikiams ir mažiems vaikams. 

Esam bandę kitų firmų greitai paruošiamų košių, bet Semper iš kitų išsiskiria savo pakuote - super patogi dėžutė, lengva atidaryti ir laikyti, didesnis kiekis. Atidarius pakuotę, miltelius reikia suvartoti per mėnesį. Iš dėžutės paruošite tikrai nemažai galutinio produkto (nurodytas porcijų kiekis), nereiks dažnai pirkti vis naujos pakuotės. 

Semper - gerai žinomas švedų kūdikių maistelio prekių ženklas. Emanuelis labai mėgsta Semper vaisines tyreles, ypač mango ir mango su bananu bei išspaudžiamas su jogurtu, bet ir šios pieniškos grūdinės košės buvo puikiai įvertintos.

Na, o mamai - tai tikras išsigelbėjimas, kai reikia greitai paruošti pusryčius ar vakarienę - tereikia virintą atvėsintą (iki 60 laipsnių) vandenį sumaišyti su reikiamu kiekiu paruoštų miltelių. Košių sudėtis atrodo tikrai gera, pagamintos iš natūralių ingredientų, be cukraus, palmių aliejaus, praturtintos geležimi, vitaminu D ir kitais svarbiais vitaminais.

Skonio atžvilgiu, man jos nelabai skiriasi, bet gal mažasis ragautojas pajuto skirtingą skonį testuodamas šias dvi košytes. Svarbiausia, teigiamai įvertino. :)

Ačiū Mamyčių Klubui ir rėmėjams už galimybę testuoti naujus produktus.