Abi Semper košes sūnus valgė labai noriai

Abi Semper košes sūnus valgė labai noriai

10. Jun 2021, 15:07 Ruba Ruba

Pradėsiu nuo to, kas man kaip mamai patiko labiausiai - tai pakuotė ! :) Be galo patogus dėžutės atidarymas, uždarymas. Esame bandę kitų gamintojų košes, tai dėžutės tiesiog atsidarydavo ir jau neužsidarydavo taip gerai, kaip šios Semper pakuotės , todėl greičiau pagaudavo drėgmę. Ši pakuotė patogiai atsidaro ir uždarius lygiai taip pat gerai priglunda ir "dangtelis" nepasikelia.

Kas dar aktualu - tai košytės pagaminimo paprastumas ir greitis, to reikia, jei, pavyzdžiui, vaikas reikalauja valgyti tą pačią minutę. Paprasta paruošti: lengva miltelių tekstūra lengvai išsimaišo, nesusidaro burbuliukai (gumuliukai, jei galima taip išsireikšti). Taip pat turiu paminėti, kad malonus košės kvapas.

Abi košytes vaikas valgė itin noriai, labiausiai patiko su kriaušėmis ir obuoliais. Žinoma, aš irgi paragavau košės - ji man pasirodė skani,  kvapni, lengva, tirpi burnoje. Džiugina košės sudėtis, kad yra vitaminų gausa ir t.t.

Mūsų visa šeima dėkoja Semper ir Jums, Mamyčiu klube, kad galėjome išbandyti, paragauti. Labai smagu dalyvauti tokiuose testavimuose ir prisidėti prie gerų atsiliepimų gausos. :)