Philips Avent rankinis pientraukis yra nuostabus!

Philips Avent rankinis pientraukis yra nuostabus!

17. Aug 2022, 12:41 Asta92 Asta92

Noriu iš pat pradžių padėkoti už dovanas, bei už galimybę pabandyti rankinį pientraukį. ❤️

Tiesą pasakius, mano pirma pažintis su Avent produkcija prasidėjo dar prieš 8,5 metų, kaip gimė mano pirma mergaitė. Turėjome įsigiję nuo čiulptukų iki buteliukų sterilizatoriaus. Ir dabar gavau tokią galimybę, tad iškart apsidžiaugiau.

Gavusi pientraukį iškart atkreipiau dėmesį į jo minimalistinį stilių. Man patinka, kad kuriant dizainą įdedama labai mažai pompastikos. Dizainui aš duodu 100 balų. (nes ne dėžutė daro jį nuostabiu, o daikto savybės).  

GAMINTOJO APRAŠYMAS: nutraukdama pieną jauskitės atsipalaidavusi, nes su šiuo dizainu galite sėdėti tiesiai ir nereikia lenktis į priekį. Kliniškai įrodyta, kad padėtis, kurioje nereikia lenktis į priekį, yra patogi pienui nutraukti.

MANO KOMENTARAS:  Pati išbandžiau ir tikrai veikia. Palinkimas į priekį turbūt toks pat nebereikalingas įprotis, kaip supti vežimą vaikui miegant.  Bet pats pientraukis yra nuostabus. Kuo man patinka šis pientraukis - tuo, kad juo yra labai lengva naudotis, plauti. Jis keliauja visur su manimi. Ir labai jau kompaktiškas.

Galiu pasakyti, kad naudotis juo dabar dar maloniau, nėra to diskomforto, kuris buvo prieš keletą metų, nes yra paminkštinta pagalvėlė, kuri tą traukimą padaro dar švelnesnį. VIENO DYDŽIO MINKŠTA IR PRITAIKOMA SILIKONINĖ PAGALVĖLĖ.

GAMINTOJO APRAŠYMAS: vienas dydis tinka visoms. Kadangi mes visos esame skirtingų formų ir dydžių, silikoninė pagalvėlė lengvai lankstosi ir prisitaiko prie spenelio. Ji tinka 99,98 % spenelių dydžių* (iki 30 mm).

MANO KOMENTARAS: esu susidūrusi su problema, kai vaikas neima krūties. Ir nieko negalėjau padaryti nei aš, nei  žindymo konsultantė. Ir kokių tik gudrybių nebandėme. Taigi tai, kad pientraukio pagalvėlė prisitaiko beveik prie 100% spenelių, parodo, kad tai tik dar viena paskata žindyti savo pienu. Gal tiktų labiau žodžiai: maitinti, nutraukti ir maitinti.  Beje, šio pientraukio pagalvėlė man pasirodė minkštesnė.

Didžiausias pliusas yra tas, kad jį greitai galima sudėti, norint prisitraukti pieno, ir iškart pamaitinti kūdikį. Viską galima padaryti būnant vienai namuose, laikant kūdikį ant rankų (jei yra tokia būtinybė).Trūkumų aš kaip ir nepastebėjau, neturiu prie ko prikibti - jis mano lukesčius visus pateisino.