Phillips Avent kūdikio kamera

Phillips Avent kūdikio kamera

15. Apr 15:34 GabrielėSab GabrielėSab

Šiandien noriu su Jumis pasidalinti savo įspūdžiais apie Phillips Avent "Connected" kūdikio kamera. Labai nudžiugau sužinojusi, jog man nusišypsojo sėkmė išbandyti šį gaminį.

Ši kamera pasižymi tuo, jog turi  Full HD raiškos kamerą, saugią prisijungimo sistemą bei patogias funkcijas.

Ši kamera jungiasi kartu su programėle Baby Monitor+. Pradžioje teko susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais prisijungiat, tačiau greitai viską pavyko išspręsti. Prisijungus pačioje programėlėje galėjau matyti kambario temperatūrą, taip pat įjungti švieselę, kuri vakare jaukiai apšvies kūdikio kambarį, ar tiesiog įjungti lopšines. Taip pat galima ir bendrauti su kūdikiu bei vietoj lopšinių įrašyti savo balsą. Paprastas bei patogus naudojimas. Pati programėlė veikdama fone, siunčia pranešimus kuomet yra fiksuojamas judesys. Labai labai patogu.

Nakties metu fiksuojamas vaizdas taip pat gana aiškus. Apskritai likau tikrai patenkinta šia kamera. Kol kas jokių minusų nepastebėjau, o tik tai, jog viskas sukurta taip, jog būtų patogu tėvams. Didelis pagalbininkas namuose, kuomet norisi saugiai stebėti savo mažylį. Rekomenduoju išbandyti ir Jus.