Philips Avent vaiko priežiūros rinkinys

Philips Avent vaiko priežiūros rinkinys

20. Feb 11:39 Vilmutiad Vilmutiad

Philips Avent priežiūros rinkinys sukomplektuotas taip, kad jame viskas ko reikia vaiko higienai.

Dažniausiai žirklutės būna lenktos, bet vistiek kerpant nagučius jas reikia sukioti, šios Philips žirklutės tiesios, taigi papraščiau jomis naudotis.

Nagų žnyplutės labai pasiteisino tiek kūdikiui, labai greitai ir saugiai nukerpa nagučius. Taip pat išbandė 8 metų dukra, su žnyplutėmis jai puikiai pačiai pavyksta nusikirpti nagučius, tai man palengvina kasdienybę, turint tris vaikus.

Dar mažų dildučių yra rinkinyje, tai abi vyresnės dukros gali žaisti manikiūro saloną 😁

Šiuo metu kūdikiui beveik 2mėn ir jau pradeda dėtis luobelė, tai šis Avent šiurkštesnis šepetis labai puikiai iššukuoja galvelės išsausėjimus.
Yra silikoninis dantų šepetėlis, kuris neatsiejamas nuo kūdikio higienos.

Ir pagaliau radome normalų nosies siurbtuką! Kiek turėjome, visi kažkuo nepatogūs. "Senovinės" kriaušytės galas ilgas ir siauras, tai vis reikia atsargiai, kad per giliai neįkištum į nosytę. Tuomet turim kaip nuotraukoje, tai galiukas nelygus, aštriais kampais ir irgi siauras, o Philips Avent pagal vaiko nosytę, apvaliai platėjantis, tai nereikia bijoti užgauti vaiko.

Labai patiko visas rinkinys, labai gražus dėklas, patogus, kelionėms bus labai patogu, nes viskas tvarkingai vienoje vietoje.
Labai rekomenduoju!