Philips AVENT „Ultra air“ čiulptukai pasiteisino 100 proc.!

Philips AVENT „Ultra air“ čiulptukai pasiteisino 100 proc.!

07. Jan 2022, 08:56 Smdaina Smdaina

Sveikos, mamytės, 

Ruošiantis vaiko atėjimui į šį pasaulį, kyla labai daug klausimų, vienas iš jų, kaip elgsimės, ar duosime čiulptuką ar ne. Šiomis dienomis vyrauja labai daug įvairių, tiek teigiamų, tiek neigiamų nuomonių apie tai. Aš manau, į viską reikia žvelgti optimistiškai ir dauguma skeptiškų nuomonių tėra tik mitai.

P.S. mes – mamos, ne robotai, o čiulptukas yra nerealus ir neatsiejamas pagalbininkas ;) 

Šiek tiek mano pačios patirties ir kaip susipažinome su Avent čiulptuku. Pati buvau šiek tiek nusiteikusi prieš čiulptuko naudojimą, galbūt išgąsdino kitų mamų pasakojimai, kaip sunku paskui nuo jų atpratinti, bet vis tiek buvome nusipirkę atsargai kitos įmonės čiuptukų. Kai gimė mūsų princesė, čiulptuko nedavėme, buvo ji labai nerami naktimis, bet nurimdavo prie mamos po kiek laiko.

Turėjome šiek tiek problemų ligoninėje, tad dėl šių jos naktinių "šėlionių" sesutės paprašė, kad vyras atvežtų čiulptuką, deja, čiulptukas nepatiko. 

Keistai gali nuskambėti, bet mes apsidžiaugėme, kad mūsų vaikas augs be čiulptuko! Tačiau naktiniai "šėliojimai" ir toliau nedavė ramybės, pradėjome bandyti  įvairių firmų čiulptukus, kol draugai patarė nusipirkite Philips Avent, ir ką jūs manot? ^is čiulptukas yra TOBULAS - tapo mūsų geriausiu draugu prieš miegučius.

Mamos pienui tai tikrai nesutrukdė ir, tiesą pasakius, vėliau bandėme pirkti ir kitokių fancy čiulptukų, tačiau mūsų mažoji ištikima tik AVENT firmos čiulptukams. 

Kuo jie tokie ypatingi, jog iš pirmo bandymo tapo neatsiejama mūsų augimo dalimi? Tiksliausiai pasakytų mūsų kūdikiai :D 

  • minkštučiai,
  • patogios vaikui čiulpti formos,
  • nedrėksta aplink lūpytes nuo seilių, todėl maža tikimybė, jog išbers vaikučio veidelį.
  • lengvučiai, mano mažoji puikiai išmoko pametusi pati įsidėti.
  • pastelinės, neerzinančios spalvos :) 

Tiesiog rekomenduojame – 100 proc.!