Philips avent kūdikio priežiūros rinkinys

Philips avent kūdikio priežiūros rinkinys

22. Feb 15:44 Indre Kuliesiene Indre Kuliesiene

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę išbanyti vis kažką naujo. Šį kartą testavom Philips avent kūdikio priežiūros rinkinį. 

Pirmiausia tik gavus rinkinį mane labai nustebino jo dizainas. Esu 3 vaikų mama ir dažnai susiruošti su vaikais atostogom būna sugalvoti kokias priemones pasiimt , tai labai apsidžiaugiau ,kad pagaliau viskas bus vienoje vietoje! Labai patogus rinkinuko dydis, užsegamas su skyreliais tad viskas jame sudėta tvarkingai ,o svarbiausia visies trims tinkamos priemonės. 

Turiu atkreipti dėmesį į kūdikio nosies atsiurbėją, kadangi kaip tyčia mažąją  užpuolė slogytė tai iškart išbandžiau kriaušytę. Labai gerai kad toks minkštas ir elastingas galiukas kuris kišasi į nosyte, tad vaikelio tikrai neužgausit ir nenuskriausit ir vienu paspaudimu puikiai ištrauksit snargliukus be jokių ašarų .

Rinkinyje radau kūdikio šukytes ir šepetį. Turiu pastebėti ,kad šukytės kokybiškos, nebraižančios galvos ir puikiai tinkančios naujagimio luobeliai šukuoti. Dėl šepečio nesu labai patenkinta, nes jo šereliai nėra natūralaus pluošto tad naujagimiui nėra pats geriausias pasirinkimas. Bet išvykose tikrai mes jį naudosim!

Žirklutėmis nesu labai patenkinta, nes mažiems pirščiukams jos nėra labai patogios, nors naudoti yra saugios nes galai užapvalinti. Bet vyresniems vaikams labai tinkamos naudoti. Labai patogu, kad rinkinyje yra ir žnyplutės nagams kirpti, jomis kerpu vaikų kojų nagus. 

Geriausias radinys mano 6 metų vaikui - vaiška dildė, nes nusikirpus nagučius visada nori padailinti ir užapvalinti kraštelius, tad naudojo mano dildę  o dabar jau turi savo. 

Bendrai apibendrinus rinkinys yra puikus, spalva piniginės yra neutrali tad tinkama tiek berniuko tiek mergaitės mamytei. Viduje priemonės tikrai kokybiškos ir puikiai tinkamos naudoti nuo pirmų dienų ,o svarbiausia kad viskas tvarkingai ir vienoje vietoje. 

Ačiū turėdama galimybę visa tai išbandyti!🤗