Philips Avent kamerytė

Philips Avent kamerytė

26. Apr 2023, 15:49 DianaRu DianaRu

Mano verdiktas dėl Philips Avent vaizdo kūdikių kameros:

Vaizdo perdavimas ir maloniai didelis ekranas man yra ypač svarbūs , nes mano mažylės yra labai neramus miegas ir dažnai zirzalioja.Jei po kiekvieno triukšmo įbėgčiau į vaikų kambarį, pati vargiai užmigčiau. Dėl vaizdo įrašo funkcijos, ačiū Dievui, galiu įsitikinti, kad jai viskas gerai ir nereikės papildomai keltis . Tikrai patogu!

Operacija yra visiškai paprasta ir suprantama , todėl net mano močiutė gali ją atlikti.

Be to, priėmimas tarp įrenginių yra labai geras. Mūsų bute ir sode (atstumas iki 30m) iki šiol nebuvo jokių atsijungimų ir naudodamasis vaizdo kūdikių monitoriumi jaučiuosi saugiai. Man taip pat patinka paprastas , šiuolaikiškas dizainas , galite įrengti įrenginius kaip dekoraciją :-)

Vaizdo kūdikių monitorius iš „Philips Avent“ turi didelės raiškos spalvotą ekraną su dvigubu skaitmeniniu priartinimu ir automatiniu dienos ir nakties rodymu.Taigi jūs tikrai visada tiksliai matote, kas vyksta.

Jame taip pat yra energiją taupantis ECO režimas su prijungimo ekranu, penkiomis lopšinėmis , temperatūros ekranu ir domofono funkcija . Visos naudingos funkcijos.

Vienintelis minusas man yra tas, kad kamera turi būti nuolat maitinama.Taigi esu šiek tiek apribota ir turiu žiūrėti, kur yra artimiausias lizdas.

Tačiau, išskyrus šį nedidelį trūkumą, esu labai patenkinta Philips Avent vaizdo kūdikių kamera ir tikrai naudosiu jį kiekvieną dieną.