PHILIPS AVENT čiulptukai ir žindukai
Higienos ir patvarumo sumetimais visi „Philips Avent“ čiulptukai yra pagaminti iš beskonio, bekvapio silikono. Ortodontiniai ir simetriški žindukai nekenkia natūraliam kūdikio gomurio, dantų ir dantenų vystymuisi – net jei čiulptukas kūdikio burnytėje yra atvirkščias.
{smallpic:1}
Orui pralaidžių gaminių linija ypač tinka labai jautriai odai, nes papildomos dangtelio skylutės leidžia orui tekėti aplink čiulptuką. „Philips Avent“ žindukas prisitaiko prie natūralaus kūdikio žindimo ritmo.
{smallpic:2}
Kūdikis gali kontroliuoti pieno tekėjimo greitį lygiai taip pat, kaip ir žįsdamas krūtį, todėl jis nepersivalgo ir mažiau atpila.
{smallpic:3}
Žinduko pagrindo krašte įtaisytas unikalus vienpusis oro vožtuvas, užtikrinantis, kad oras patenka į buteliuką, o ne į kūdikio pilvuką.
„Philips Avent“ – aukščiausia kokybė!
Visą sausį „Philips Avent“ čiulptukams ir žindukams "EUROVAISTINĖJE" su kortele MEDUS
taikoma 20% nuolaida!

as ligoninej dovanu gavau tai dezeje radau viena ciulptuka😀 bet mazyle nelabai ima😀
maniskiui jau tuoj du metukai ir mes pries menesy jau atsisakem ciulptuko ne sman irgi jau negrazu kai toks didelis ir dar su ciulptuku vaiksto
mes ir naudojom, dabar bandom atpratinti, tikiuosi pavyks nes ciulptuka naudojom tik miegui 😀 man labai negrazu kai vaikiukas vaiksto ir buna su ciulptuku, ypac kai vaikiukas didelis.bet cia mano nuomone 😀
o mes ir toliau sekmingai juos naudojame,jau reiketu atpratinti, nes labai negraziai atrodo mano damute su juo jau...
mes ir naudojom avent ciulptukus bet jau atsisakem mes jo 🎉 🎉 🎉