PHILIPS- AVENT buteliukai „Natural“

PHILIPS- AVENT buteliukai „Natural“

27. Jan 2019, 21:19 Agnulyte Agnulyte

PHILIPS- AVENT buteliukai „Natural“ Geriausias pagalbininkas!

Visada propagavau maitinimą krūtimi ir buvau įsitikinusi, kad kai gims vaikelis tikrai nenaudosiu jokių buteliukų! Viskas pasikeitė, kai supratau, kad pirmas vaikelis buvo tikras iššūkis ir man reikėjo pagalbos, nors esame dar tik 9 mėnesių , krūtys labai skaudėjo, negalėjau prisileisti taip sukeldama diskomfortą ir vaikui. Sutikau pabandyti būtent Philips Avent firmos buteliukus, vien todėl , kad jau buvau bandžiusi šios firmos ultra air čiulptukus, kuriais buvau be galo patenkinta.

Svarstymai ir apmąstymai

Ieškodama, koks buteliukas mums būtų tinkamiausias iš šios firmos, atradau testavimo skiltį apie Philips Avent „Natural“ buteliukus. Pirmiausia uždėjau labai didelį pliusą, kad šie buteliukai 0 % BPA, (vadovaujantis ES reglamentais, 10/2011), kas man labai svarbu kaip mamai.  Patiko ir tai, kad buteliukas turi minkštą ir lankstų žinduką, kas neišgąsdino mūsų dėl jautrios ir beriančios odelės šalia burnytės. Tęsiant apie žinduką labai sudomino, kad jis yra pakaitalas moters krūtinei. Buteliuko žindukas iš ties išsiskyrė savo unikalia forma kas mane sudomino dar labiau paneigti savo įsitikinimus, kad savo vaikams buteliukų nenaudosiu. Nelaukdama sutikau ir nusprendžiau, kad noriu jį išmėginti! Džiaugiamės, kad mums atrinko į testuojančių sąrašą.

20190127211923-27223.jpg

Pirmi įspūdžiai

Buteliukas ir papildomi žindukai atkeliavo praktiškose ir labai sandariuose pakuotėse. Pakuotės šonuose buvo aiškios instrukcijos ir nurodymai kaip naudotis. Nieko nelaukdama viską išpakavau. Pirmas įspūdis, kad buteliukas labai praktiškas ir puikiai telpa į mano ranką, kas buvo patogu. Patiko dvi skirtingos buteliuko gradacijos. Buteliukas buvo lengvai surenkamas kas iškart privedė prie minties, kad bus ir lengvai plaunamas. Pereinant prie žinduko kaip ir minėjau nustebau, jis tikrai buvo labai minkštas, lankstus bei priminė krūtį. Nekantravau kol galėsime išmėginti!

20190127211809-61753.jpg

20190127211836-83158.jpg

Pirmas bandymas

Tinkamai dezinfekavus buteliuką padaviau pamėginti savo mažajai testuotojai. Pirmi bandymai buvo nevykę, vaikas nesuprato kas tai, bet tai nenuostabu, kai 9 mėnesius vaikas, tokio dalyko nebuvo regėjęs ir jautęs. Po kiek laiko vaikas pradėjo traukti, kadangi mes jau rodome savo emocijas, tai mergytė traukdama šypsojosi , kas man kaip mamai buvo tikra paguoda. Vaikas buvo ramus ir atsipalaidavęs, nespringo, nepritraukė oro. Tad drąsiai galėjau teigti , kad atradau sau PUIKŲ PAGALBININKĄ! Testavome buteliuką visą savaitę ir pakaitomis bandžiau duoti tai krūtį tai buteliuką, nemačiau jokio skirtumo vaiko emocijose ar elgsenoje. Nuo šiol galėjau atsipalaiduoti ir vaiką palikti pabūti su tėčiu , kad mama numigtų grožio miego ar atsigertų kavos su drauge be pergyvenimo dėl vaikelio!

20190127211859-60689.jpg

 

Išvados

Philips Avent „Natural“ buteliukas tikrai pasiteisino tiek man tiek dukrytei, esame labai laimingos ir patenkintos  šia suteikta galimybę ir susipažinimu su nauju daiktu mūsų kasdienybėje. Buteliuką tikrai rekomenduoju mamoms , kurioms reikia krūties pakaitalo ir abejojate, kokį buteliuką rinktis.

P.s manau ir pati įsigysiu jų dar ne vieną ir ne du! Taip pat labai atsiprašome, kad neįkeliame nuotraukų su mergytės testavimu, turime odos problemėlių!

20190127211740-80917.jpg