Nuostabus buteliukas ir čiulptukas

Nuostabus buteliukas ir čiulptukas

19. Nov 12:46 DeimantėM DeimantėM

Pirmiausia norėčiau padėkoti Philips Avent kompanijai, kad suteikė galimybę pratestuoti jų gaminius!❤️ Philips avent natural response yra nepaprasto patogumo buteliukas! Labai patogu laikyti rankose, kaip paaugs vaikutis, manau ir pats sugebės jau pasilaikyti. Buteliukas yra su anti-colic funkcija, kuri manau yra išsigelbėjimas tiek tėvams tiek pačiam vaikučiui dėl pilvo diegliukų. Dėl kurios galit būti ramūs, kad naktys bus tylios ir ramios!

 Čiulptuko forma labai gražiai priglunga vaikučiui prie veiduko, nepalieka oro tarpelių, pienukas nebėga per kraštus, o kas dar padarė įspūdį, kad apvertus buteliuką, pienukas nebėga, kaip mūsų prieš, tai turėtam buteliuke ( naudojome kitos firmos buteliuką.) Galiu 100proc rekomenduoti šį buteliuką, patiks ne tik vaikui, bet ir tėveliams!

Ultra air čiulptukas yra labai kompaktiškas. Neuždengia veiduko, nosytės nesiekia, nesuteikia vaikučiui diskomforto jausmo. Pati Čiulptuko forma palyginus su kitos firmos čiulptukais nėra didelė, todėl patiks kiekvienam vaikučiui! Čiulptukas yra ortodontinis, tad neleis jūsų kūdikio žandikauliui vystytis netaisyklingai. 

Davusi vaikui šį čiulptuką, jis be jokio pykčio jį paimė, ir dabar nebenori savo senojo jis buvo kitos firmos.