MK-Mamos-testuoja

MK-Mamos-testuoja

06. Feb 21:46 TwinMom TwinMom

Šiandien sveikinuosi su visomis Mamyčių Klubo narėmis ir noriu pasidalinti savo patirtimi pirmą kartą išbandžius Hipp Babysanft priemones - Dušo gelį ir kremą saugantį nuo iššutimų.

Pradėsiu nuo to , kad mama esu jau metus laiko. Auginu identiškus dvynukus berniukus. Iki tampant mama net nesusimasčiau,kad kūdikių maudynėms taip svarbu atsirinkti geras priemones ir jos turi labai daug įtakos sveikai mažylio odelei. Tik tapus mama, o ypač iškart dviejų vaikučių, pradėjau domėtis viskuo,kas būtų sveikiausia mano mažyliams.

Gavome puikią progą išbandyti būtent Hipp produktus. Po pirmo bandymo galiu drąsiai sakyti,kad noriu ir pati praustis su šiais dušo geliais. Pirmas svarbus pastebėjimas-patogi pakuotė,tereikia vieno pasukimo ir paspaudimo ir pradedam maudynes. Taip pat ir kremukas nuo iššutimų-atidarai dangtelį,paspaudi ir tepi. Kvapas nuostabus, maloniai masažuojasi į kūdikio odelę, negraužia akyčių( tuo įsitikinau pati pirmiausiai dušo geliu pabandžiusi nusiprausti sau veidą). Po maudynių teko išbandyti ir kremuką nuo iššutimų, kadangi keitėm sauskelnes, kurios, pasirodo, netiko ir turėjome užpakaliuko pabėrimų, tai kremukas suveikė labai greitai, jau kitą rytą sumažėjo paraudimas. Taigi, galima teigti, kad Hipp Babysanft kremas nuo iššutimų ne tik saugo nuo to, bet ir gydo. Svarbiausia laiku griebtis veiksmingų priemonių! 

Priemones naudosime ir toliau bei pažadam, kad naujai atrastais pastebėjimais būtinai pasidalinsime su jumis! 

Linkiu visoms mamytėms atrasti tai, kas geriausia jos vaikeliui.

TwinMom TwinMom 06. Feb 21:50

Mažylių abiejų kartu nemaudau viena, todėl teko sudėti koliažo nuotraukas. 😀