Mažiau netvarkos malšinant troškulį savarankiškai

Mažiau netvarkos malšinant troškulį savarankiškai

18. May 2018, 10:59 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Tiek žaidimų aikštelėje, tiek namie skatinkite gerti savarankiškai iš naujojo „Philips Avent“ puodelio „My Grippy Spout“ 

Dirbdami „Philips Avent“ suprantame, kad kiekvieno vaiko vystymuisi labai svarbus žingsnis – išmokti gerti savarankiškai. Mažiems vaikams skirtas mūsų puodelių asortimentas sukurtas taip, kad padėtų burnytei sveikai vystytis kiekviename žingsnyje: nuo maitinimo krūtimi ar iš buteliuko sklandžiai pereinant prie gėrimo iš įprastų puodelių.

„Philips Avent“ puodeliai leidžia Jūsų vaikui vystytis individualiu tempu

Visas „Philips Avent“ puodelių asortimentas sukurtas taip, kad padėtų Jūsų mažyliui atsigerti kiekviename jo kelionės žingsnyje link savarankiško troškulio malšinimo bei svarbiuose raidos etapuose: vystantis laikysenai, dygstant dantims, mokantis sugriebti.

Mažiems vaikams skirtų „Philips Avent“ puodelių asortimentą sudaro keturios skirtingų spalvų ir modelių grupės, siūlančios sprendimus kiekviename žingsnyje vaikui mokantis savarankiškai gerti:

  • kad kūdikiui būtų paprasčiau pradėti gerti iš puodelio, mokomuosius puodelius lengva sugriebti, jų rankenos nuimamos, jie suderinami su „Philips Avent Classic+“ ir „Natural“ buteliukais. Tinka nuo 4 mėn. amžiaus; 
  • nuo 6 mėn. amžiaus tinkami įvairių dydžių ir skirtingai apipavidalinti „Philips Avent“ puodeliai su snapeliu padeda tobulinti atsigėrimo įgūdžius neapsiliejant; 
  • sveikam burnos vystymuisi stomatologai rekomenduoja „Philips Avent“ puodelius su šiaudeliu, kurie sukurti taip, kad Jūsų mažylio burnytė stiprėtų mankštinant burnos raumenis. Siūlome yra įvairių dydžių ir skirtingos išvaizdos; amžius – nuo 9 mėn.;
  • kai kūdikis išauga į vaikštantį mažylį, kuris nori gerti prie stalo kaip suaugęs, „Philips Avent“ puodelis „Grown Up Cup“ be snapelio ir šiaudelio suteikia vaikams galimybę atsigerti kaip suaugusiesiems – priglaudus burnytę prie puodelio krašto. „Grown Up Cup“ puodelį sveikam burnos vystymuisi rekomenduoja stomatologai, jis tinka nuo 12 mėn. ir nuo 18 mėn. amžiaus.
 
 

20180518110153-45828.jpg

 

Naujasis „Philips Avent“ puodelis „My Grippy Spout“ ne tik sukurtas taip, kad mažas vaikas išmoktų savarankiškai gerti, bet yra ir itin patogus tėvams – mamos tvirtina, kad skysčiai iš jo neišsilieja. Puodelis „My Grippy Spout“:

  • turi skysčių nepraleidžiantį vožtuvą, kuris, kaip tvirtina mamos, palieka mažiau netvarkos geriant;
  • nors ir be rankenų, dėl patogios formos ir neslystančios tekstūros jį lengva sugriebti;  
  • turi kandimui atsparų minkštą arba kietą snapelį, skirtą švelnioms dantenoms arba dygstantiems dantukams;  
  • kad būtų patogiau, galima plauti indaplovėje;
  • be BPA. 

Naujieji „Philips Avent“ puodeliai „My Grippy Spout“ yra skirtingų spalvų. Puodeliai su silikoniniais snapeliais yra švelnūs 9 mėn. amžiaus ir  vyresnių kūdikių dantenoms. Kietesnis snapelis itin atsparus kandimui, dygstant dantukams, ir tinka nuo 12 mėn. 

 Daugiau informacijos: www.philips.lt