Kūdikis verkia ir verkia...patarkite?

Kūdikis verkia ir verkia...patarkite?

02. Jan 2011, 09:00

 

Jovita112:

 

Sveikos merginos, reikia jūsų patarimo, nes esu nevilty... Prieš mėnesiuką ir dvi savaites susilaukiau dukrytės Rugilės. Paskutiniu metu susiduriame su problema – verksmu.

 

Visada, kai nemiega, verkia ir verkia. Ir ant rankų būdama nenusiramina. Atrodo, vakarais nori miego, bet verkia, kol galiausiai pavargusi užmiega.

 

Jau ir pačiai sunku darosi, ir širdis skauda. Gal jai ką skauda? Bet tikrai ne pilvą…gal skranduką?

 

Maitinu mišinukais ir visi jau išmėginti.. ech... gal kas susidūrėte su tokia situacija?

 

Nuo MK redakcijos: Jovita, gal padės patarimai apie naujagimių verksmą mūsų portale rašytuose straipsniuose:

 

kūdikis-verkia-ka-daryti-i-dalis

kūdikis-verkia-ka-daryti-ii-dalis

 

03. Jan 2011, 15:27

jei tu mažeikiškė,tai aš tau patarčiau kreiptis į gyd. Džiugelienę,ji dirba privačiai medejoje

03. Jan 2011, 10:15

pamenu ir mes buvom su tokia beda. paimi ant ranku verkia, vakare verkia, nakti verkia, diena beveik nemiega. ilgai nelaukusi nuejau pas daktare. iskarto i ligonine tyrimams. ir ka sau galvojat, dukrytei slapimo taku uzdegimas buvo. garai, kad laiku susisgribau. tai pragulejom pora savaiciu ir gerai viskas buvo. taigi patarciau nelaukti ir eiti pas daktarus be eiles. nes cia ne juokas yra. sekmes

03. Jan 2011, 03:06

Aš taip gal pasirodysiu tiesmukiška, bet tokiu atveju reikia kreiptis į daktarus, o ne delsti ir klaiutis forumo nuomone, kuri nėra tikra, mamos tik iš patirties patarimų gali duoti, tačiau vaiko sveikata ne šiaip koks menkniekisi r šioj vietoj patarti gali tik vizualiai pamatęs specialistas, ir pakirti tyrimai.

02. Jan 2011, 13:26

Gali būti kad skauda ausytės - reikia paspaudinėti aplink ausytes ir pažiūrėti kaip reaguoja.
Jei su skranduku problemos, dažniausiai vaikas kakoja žaliai ar viduriuoja ar užkietėja. Mano mažylis turejo problemu su skranduku, tai tekdavo ji stačią ant rankų daug nešioti. tada jam būdavo geriau, lengviau atsirūgdavo. Be to maniškis mėgdavo būti prie krūties, nesvarbu ar yra pienuko ar ne, ar nori valgyti ar ne - nes tai saugumo jausmas.
Draugu dukryte šaukdavo visada kai ją paimdavo ant rankų, tik po kiek laiko sužinojo, kad gimdymo metu vaikčiui buvo palaužta rankyte ir kaulai sugijo kreivai.

02. Jan 2011, 13:04

Esu girdejus, kad vaikuciai daznai klykia be priezasties ir ilga laika, tampa neramus del skiepu, nes pazeidzia ju smegenis. Zinoma to niekada neisgirsi is gydytoju, nes tai yra slepiama nuo visuomenes. Taciau gali pasiskaityti internete. pilna tokiu str.

02. Jan 2011, 12:22

maniske irgi klykdavo istisai iki 6 men daugiau savaime praejo...mes ir lygoninej gulejom ir pas neurologus ejom, sviete ir galvyte, nieko nerado...tiesiog ji lb jautri buvo pilvo diegliukas taip pasake gydytojai veliau..atejo laikas ir savaime viskas susitvarke...o nevalgiuke iki siol liko 😃 mums jau metukai su virs, bet valgom lb mazai...bet gydytojai sako, kad kiekvienam skirtinagai reikia to maisto, kiek suvalgo tiek uztenka vadinas...

02. Jan 2011, 10:41

siaip sau, nemanau,kad verktu... mes tai 2 sav gulemes i ligonine tyrimams,del verkimo ir nevalgymo ir kagi nustate zarnyno disfunkcija... nors iki tol negalejau net pagalvot,kad tokiai mazai gali pradet pilva pusti...

02. Jan 2011, 09:09

Musu maziukas labai mego, kai nesiodavom stacia (aisku, prilaikant galvyte ir pan.). Turbut jau guleti nusibodo 😀