Hipp tyrelės - skanios ir kvapnios

Hipp tyrelės - skanios ir kvapnios

20. Sep 2018, 19:53 katerinav katerinav

Ragaujame mūsų mėgstamas Hipp tyreles. Šiuo metu ragautojai yra truputį virš metukų, tačiau visomis savo tyrelėmis turėjo dalintis lygiai per pusę su vyresniąja, beveik ketverių sese. Abi merginos buvo sužavėtos absoliučiai visomis tyrelėmis ir mielai suvalgytų dar. O ir man pačiai pavyko išsiprašyti po šaukštelį paragauti, tad dabar drąsiai dalinamės savo įspūdžiais apie kiekvieną tyrelę atskirai.

 
Obuoliai su braškėmis, avietėmis ir jogurtu - kvapni, švelniai rožinė, maloniai saldi. Tinka vaikams nuo 10 mėnesių. Sudėtyje vaisiai, jogurtas ir priedai, tokie kaip ryžių krakmolas, ryžių manai ir pan. Šią ragavome pačią pirmą. Ant stiklainuko pavaizduotas pieno ąsotis, braškės ir obuoliai. Mažylė paragavusi pirmą šaukštelį, ištiesė rankelę, kad duočiau valgyti pačiai.
20180920194927-80413.jpg
 
Obuoliai ir mangai su varškės kremu - labai švelni, aksominio skonio tyrelė, manau, kad patiks mažiesiems gurmanams. Jaučiasi mango skonis ir kvapas, o mano vaikai mangą labai mėgsta, todėl ir ši tyrelė suėjo labai greitai ir skaniai su šūksniais - niam niam. Verta paminėti, kad visos tyrelės yra be glitimo, tai, manau, daug kam aktualu.
20180920195048-19004.jpg
 
Persikai ir abrikosai su varškės kremu - kiek rūgštesnė negu prieš tai aprašomos, sodresnio skonio tyrelė. Skiriasi tuo, kad sudėtyje nėra obuolių. Vyresnioji mergytė atidžiai apžiūrėjo visų tyrelių stiklainiukus ir pati greitai įvardino, su kuo kuri tyrelė yra. Labai aiškiai pavaizduota, kas yra sudėtyje. 
20180920195121-18067.jpg
 
Tyreles atidaryti labai lengva, nereikia nei atidarytuvų nei stiprių tėčio rankų. Tyreles valgėme namuose, prie stalo, bet konsistencija labai gera - jos puikiai laikosi net ir nepatyrusiam valgytojui ir nėra skystos konsistencijos.
20180920195238-81071.jpg
 
Dideliam vaikų džiaugsmui, dar gavome dovanų smagią pietų dėžutę, kurią vyresnioji pasisavino į daržiuką neštis užkandžius, gertuvę, labai patikusią mažylei (o mamai kol kas sunkiai sekasi ją atidaryti, gal nemoku?) ir du šaukštelius gražiam dėkle. Viskas, kas yra porom, mums labai tinka, nes nebūna muštynių dėl vieno abiem reikalingo dalyko :)