5 priežastys, kodėl rekomenduočiau išbandyti Dr.Browns šaukštelį - kramtuką

5 priežastys, kodėl rekomenduočiau išbandyti Dr.Browns šaukštelį - kramtuką

27. May 2021, 23:36 "Viktorijos masazai" "Viktorijos masazai"

Ana auga kaip ant mielių. Aš nežinau, kur pradingo ta pusė metų. Nemačiau ir nespėjau pajusti. 

Jau šeši mėnesiai ir netikėtai atkeliavo laikas - reikia pradėti ragauti maistą. Taip, taip pienelio upėms artėja pabaiga. Pradėsime susipažinti su daržovėmis.

Taip jau sutapo, kad būtent dabar burnytėje pradeda atsirasti maži, tačiau labai aštūs "gyventojai" - dantukai. Nuotaikėlės ne pačios geriausios. Rankytės kaip magnetukai - ką tik pasiekia, iškart čiumpa ir tempia į burnytę... Kramtukų turim visą kolekciją, tačiau rankovė ar iš pasalų nučiuptas raištelis džiugina labiau.

Nusprendėme išbandyti šaukštelį - kramtuką. 

Prisipažinsiu, Ana jo iškart į burnytę nesidėjo. Na, bet nieko kito aš nesitikėjau, juk tai ne kažkoks stiklainio dangtelis ar šuns kamuoliukas... Tokie daiktai be konkurencijos laimėtų kelią į dygstančių dantukų karalystę...

Teko įdėti pastangų, bet vis dėlto pavyko ją su šaukšteliu - kramtuku supažindinti. Mano nuostabai draugystė užsimezgė! Spalva mažajai damai tiko, buvo kruopščiai apžiūrėta ir iš užtrukusio tyrinėjimo laiko, manau, įvertinta teigiamai. 

Stebėjau, kaip greitai kramtukas - šaukštelis paskendo seilių jūroje... 

Kitą dieną su juo Ana jau ragavo pietus. Kaip tik čia neprisišnekėjus... Suprantate apie ką aš? Maistas skriete skriejo tikslo link. Ji dar per maža, kad pati galėtų su pripildytu šaukšteliu pasiekti burnytę, bet ji šaukštelį prilaikė tarsi paskubindama mano darbą. 

Šis Dr. Brown's šaukštelis man neįprastas pasirodė savo "nukirstu" galu. Nebūčiau niekada net pagalvojusi, kad su tokiu šaukšteliu maistą mažyliui patalpinti į burnytę bus taip lengva!  Be to, mažiems pirščiukams jis labai patogus laikyti!! 

Štai 5 priežastys, kodėl rekomenduočiau jį išbandyti:

1. Žaismingas (manau, vaikams - tai vienas svarbiausių faktorių);

2. Patogus suimti ir laikyti;

3. Lavina smulkiąją motoriką;

4. Pagamintas iš mažyliams (ir dantenoms) draugiškų medžiagų; 

5. Galintis atlikti keletą funkcijų: kramtuko, dantenyčių masažuoklio ir rimto valgymo įrankio. 

Smagių atradimų skonių pasaulyje!

Linkėjimai,

Viktorija ir Ana