2 savaičių kūdikiui - bėdos su viduriukais

2 savaičių kūdikiui - bėdos su viduriukais

21. Jan 2011, 09:00

Mamytės, auginančios kūdikius iki dviejų mėnesiukų, junkitės į Naujagimių klubą, papasakokite apie savo mažylius ir viena kitai patarkite, kol specialistai galės pakomentuoti.

 

drakosiuke:

 

Mano sūneliui dar tik 2 savaitėlės, maitinu savo pienuku. Turime problemą su viduriukais – vaikiukas neramus, stena lyg bandydamas pakakoti, nežinau, kuo galiu jam padėti.

 

Ir nugarytę masažuoju, ir stačią palaikau, ir ant pilviuko paguldau, nurimsta, bet po kurio laiko vėl tas pats. Bandėm lašiukus, kad padėtų dujoms lengviau išeiti, bet nepadėjo nieko.

 

Kokiomis priemonėmis dar galima padėti?

 

Įstok į Naujagimių klubą

14. Dec 2011, 18:06

mano sunui 3 savaites ir nezinau ka darit su juo pilvuku nes mano dukrai tokiu bedu nebuvo

28. Apr 2011, 08:38

O ar vaikuciui neuzkieteja viduriukai nuo tu babyfen lasiuku? Jug vistik kmynai kietina

22. Jan 2011, 15:02

sakau pabandykit Babyfen tikrai nepasigailesit

laurora laurora 21. Jan 2011, 16:37

manajai jau daugiau nei 7 men, bet kaskart ivedus nauja produkta vis dujos kaupiasi kol pripranta. ir niekas nepadeda 😕 ir taip jau nuo gimimo - niekas nepadedavo nuo duju kaupimosi.

21. Jan 2011, 16:16

taip kmynų lašiukai Babyfen labai geri, mano dukrytei labai padėjo, o Espumisan mums nepadėjo

21. Jan 2011, 16:09

nu mes turejom tokiu problemu, bet neilgai gal kokias pora savaiciu. Mes ir lasiukius ivairius naudojom ir masazuodavom ir ant pilvo guldydavom, jei nuo to nepraeidavo tada termometra i uzpakaliuka ir ir iseidavo dujos, mazius iskart nusiramindavo. Aisku tuo piknaudziauti negalima, naudojai kaip krastutini varianta. Bet mums per keleta savaiciu viskas susitvarke.

21. Jan 2011, 15:42

Man buvo tas pats su mazyte vargau iki 4menesiuku kokiu tik vaistu nedaviau ir Espumisan ir Colinox ir Sab Simplex niekas nepadejo ir pilvukuj masazuoti nupirkau Bauchlein-Salbe Babynos masazo tepaliuka su pankoliais ir tas nepadejo.Tada geriau pati Pankoliu ir kmynu arbatas irgi nepadejo. Tik vienintelis vaistukas kmynu lasiukai Babyfen jie yra aliejiniai ir nehomeopatinis kurie ir putima nuimdavo ir padedavo pasitustinti normaliai.

21. Jan 2011, 13:34

Na jei espumisanas homeopatinis, tai aš balerina 😃, o šiaip tai simetikonas fiziologiniu ir cheminiu požiūriu yra inertiškas. Jis neabsorbuojamas ir iš žarnyno išsiskiria nepakitęs. Taigi yra nekenksmingas 😀

21. Jan 2011, 13:10

nu as vargo neturejau

21. Jan 2011, 11:06

dar nuo vaikiuku priklauso, ir nuo organizmo, as irgi tik virta valgiau, gale is vis tik kruopos, taip ir islikes jautrus zarnynas kaip mano vyro, biski ka ne taip suvalge viduriai paleisti, tai cia vaikas vaikui nelygu...

21. Jan 2011, 10:45

as taip pat viska valgiau tik troskinta ir nezinau ka reiskia vaiko rekimas kai jam pucia pilvuka 😀 tiesiog reikia pilvely pries maitinima pamasazuot sukamais judesiais ir paciai mamai labai ziuret ka valgo, nepamirsk kad ir rukyti gaminiai kelia skausmus vaiko pilveliui. kantrybes, viskas po kurio laiko susitvarkys 😀 tik mamyte nesinervuok, nes ir vaikelis bus neramus. paklausykit kokios raminancios muzikos, lopsiniu abu su mazyliu nusiraminsit 😀

21. Jan 2011, 10:39

taip visiskai teisngai jusu mazyliui pucia pilvuka.. tai kai pucia espumisano reiktu duoti, masazuopti pilvuka, ant kamuolio paguldyti. wille labai teisinngai sako kad pirmiausiai derinkite savo mityba, nevalgykite astriu, keptu, obuoliu, pienisku daug produktu, netgi pasistebekite, ka valgote ir kaip paskui vaikas reaguoja.mano mazajai abai pusdavo viduriukus, tai kol maitinau visa laika kruopomis gyva buvau. nes jeigu ka truputi netaip suvalgydavau vaikas klykdavo per naktis😀 tai mes per ta laika pusmeti gal du buteliukus espumisano suvartojom, visa laime kad jis hemeopatinis.

21. Jan 2011, 09:53

Jei mažyliui pučia pilvuką, viena iš priežasčių gali būti mamos vartojamas maistas. Jei geriat gazuotų gėrimų, vartojat daug pieniškų produktų tai normalu kad sūneliui pūs pilvą. Pasistenkit suderinti mitybą. Be to čia laikina, po kurio laiko praeina, reikia kantrybės šiek tiek 😀