„Philips Avent“ krūtų pagalvėlės

„Philips Avent“ krūtų pagalvėlės

11. Feb 2021, 12:12 Citrone Citrone

Nuo pat maitinimo krūtimi pradžios neįsivaizduoju savo gyvenimo be liemenėlės įklotų. Pienelis teka iš laisvos krūties kūdikiui žindant, kai jo daugiau prisikaupia, tiek naktį, tiek dieną. Todėl, norint gyventi be baimės, kad pratekės, įklotai - vienintelė išeitis. Labai džiaugiuosi, kad teko galimybė išbandyti Philips Avent vienkartinius įklotus.

Pradėsiu nuo to, kad įpakavimas labai patogus. Kiekvienas įklotas supakuotas atskirame maišelyje, kurį galima palikti vonioje ar vežtis kosmetinėje be baimės, kad išsiteps ar pritrauks daug bakterijų. Nepatiko tik tai, kad įklotai perlenkti per pusę, o kraštai sulipę. Norisi greitai pasikeisti, o juos dar reikia atplėšti, nelabai patogu. 

Labai patiko įgaubta įklotų forma, kuri puikiai prisitaiko prie krūtinės, nenuslysta. Manau, taip pat labai geras spendimas dvi lipnios juostelės, kuriomis galima įklotus  priklijuoti prie liemenėlės. Ankščiau dažnai 'pamesdavau' įklotus, ypač naktį, o su šiais tokios problemos nebuvo.

Taip pat patiko, kad jie ypač ploni ir tokie švelnūs. Ankščiau nekreipdavau pernelyg daug dėmesio į naudojamus įklotus, todėl labai nustebau, kad būna ir tokių patogių. Prieš testuojant bijojau, ar tikrai tokie ploni įklotai gali tinkamai sugerti pienuką. Nusprendžiau pirmiausia išbandyti naktį. Puikiai! Po nakties jaučiasi, kad įklotai labai papilnėjo, bet puikiai sugėrė, niekas nepratekėjo ir krūtinė liko sausa.

Nudžiugino ir įklotų dydis, jie didesni, negu prieš tai mano naudoti. Nėra per daug dideli, kraštai dar 'slepiasi' liemenuke, bet jaučiuosi labiau užtikrinta.

Labai nustebino šie įklotai. Puikiai prisitaikantys prie krutinės, švelnūs, patogūs, gerai laikosi. Vertinu labai puikiai!