Viskas per buitinę techniką‼

Viskas per buitinę techniką‼

27. Jan 2017, 12:39 JurgaMi JurgaMi

Mūsų meilės istorija praidėjo prieš daugiau kaip 10 metų ir susijusi su .... buitine technika ‼

Viskas buvo taip, baigusi mokslus pradėjau dirbti ir nusipirkau butą, kuris kokius 20 metų nebuvo remontuotas. Nuplėšiau senus tapetus, perklojau naujas grindis, pertiesėm vandentiekio vamzdyną ir nusprendžiau, kad ir dujų vamzdynas ir skaitiklis man netinka. Visi namai kvepia dažais ir naujumu, o paskutinis remonto taškas - tai pertvarkytas dujų vamzdynas.

Susiskambinau su dujofikacija, kitą dieną atėjo du meistriukai, vienas vyresnis, kitas jaunesnis (kuris labiau žiūrėjo į mane, nei į būsimą darbą). Susitarėme, kad jie pertvarkys vamzdžius, dujų skaitiklio vietą ir tuo pačiu pajungs dar dėžėje supakuotą dujinę viryklę.

Darbai vyko sklandžiai, kol paaiškėjo, kad meistrai nepasiėmė plombos skaitikliui. Sutarėme, kad vienas iš jų (aišku jaunesnis) atvyks kitą dieną, užplombuoti skaitiklio ir pastatyti dujinę viryklę.


Kitą dieną viskas buvo užplombuota, dujinė viryklė pajungta, pinigai už darbą sumokėti, meistriukas man merkia akį, sako grąža automobilyje. Aš ir ne pėsčia, sakau palauksiu, kol atneši. Kaip ten bebūtų, per buto pirkimą ir remontą, bankui iki gyvenimo galo įsiskolinau, todėl net ir grąža - man dideli pinigai ‼

Meistras ėjo durų link, o pati nuėjau pro langą pasižiūrėti, kur eis meistriukas, koks tas meistro/dujofikacijos automobilis ir t.t.

Tik girdžiu garsų ,,BRINKT" ‼ Atsisukau į durų pusę ir galvoju, kas čia mano tuščiame prieškambaryje galėjo nukristi? Ogi mano dvimetrinis meistriukas išsitiesė visų ilgiu :) Prieškambaryje buvau patiesusi medžiaginį, dar iš močiutės parsivežtą taką, kuris, matyt, nuslydo kartu su meistru.


Galvoju viskas, lavonas mano naujame bute, tačiau meistriukas tik strykt ir pradės juokis, kad dar nė pas vieną klientą nėra gulėjęs prieškambaryje.


Kaip kompensacijos už nepatogumus ir sumušimus, patirtus nukritus, meistriukas ,,užsiprašė" pasimatymo, o po pusės metų - mano rankos. O dar po keleto metų užsiprašė dukters :)

20170127123926-70274.jpg

Vytulka Vytulka 27. Jan 2017, 13:46

Kaip šauniai, iškart po kojom išsitiesė 😃👍