VIKTORIJA nepamiršta ir mažyčių žmogiškųjų nuodėmių

VIKTORIJA nepamiršta ir mažyčių žmogiškųjų nuodėmių

26. Apr 2010, 10:00

 

Taigi, iš viso numečiau jau apie 3,5 kg, bet ne svoris man svarbiausias, o liemens, kuris sumažėjo 7 cm, klubų - 3,5 cm ir šlaunų - 4 cm nuo kairiosios ir 3 cm nuo dešiniosios, apimtys.

 

Juokingiausia, kad krūtinės apimtis liko nepakitusi.

 

Galvoju, gal, greitu laiku reikės atnaujinti savo garderobą, juk po nėštumo pirkti drabužiai jau per dideli, o iki nėštumo seniai naudojami, ir man, kaip ir daugeliui moterų, nėra ko apsivilkti. Man taip ir pasakė, kad svorio mažinti nebereikia, o tik stiprinti raumenis, t.y. sportuoti, sportuoti ir dar kartą sportuoti, žodžiu, kiek galima didinti esamą fizinį krūvį.

{smallpic:1}

K.Sereikatės nuotr.

 

"Oho", galvoju "dar didinti? Juk ir taip vos spėju atlikti kas rytą tuos "Pono Kukurūzo" pratimus, paskui greit valgyt ir dar fiziniai pratimai pilvo presui, kojoms, užpakaliukui ir rankoms...". Manau, mano atveju labiausiai tiks didinti žingsnių skaičių, nes jį galiu didinti nors ir visą parą, mes su mano angeliuku, vardu Gabija, labai aktyvios, nuolat kažkur einam, kažką darom, tad tai mums ne kliūtis.

 

Bet, žinote, ir aš turiu savo žmogiškąsias silpnybes...na, jau pasakojau Jums apie šokoladą, tačiau yra dar vienas - skanūs patiekalai. Daugelis mano pažįstamų sako, kad aš esu be galo išranki maistui.

 

{smallpic:2}

 

Manau, iš dalies tai yra tiesa, nes aš ne tik mėgstu skaniai pavalgyti, tačiau iš pradžių aš valgau akimis, o tik tada dedu tą maistą į skranduką. Šį penktadienį buvo vienas iš tų gražių vakarų, kai nereikėjo niekur skubėti, vyras prižiūrėjo mažylę, o aš papjausčiau sūrį, išdėliojau jį gražiai ant lėkštutės, atidariau butelį vyno ir smaguriavau taurę raudonojo vyno....

Mmmmmm, kai prisimenu dabar, tai ir vėl seilė nutįso. Manau, reikia rūpintis savimi, t.y. sportuoti, tačiau nepamiršti, kad mes turime tik vieną gyvenimą, kurį mes turime praleisti taip, kaip patys to norime.

 

Aš už sportą, už sveiką gyvenimą būdą (iš dalies) ir, žinoma, už mažytes žmogiškąsias nuodėmes.

01. Dec 2010, 23:58

kad tas konkursas senai pasibaiges, vyksta tik tas kur zalias taskiukas yra😀

01. Dec 2010, 16:01

komiksas skirtas konkursui - Myliu tave!

27. Apr 2010, 15:48

Aš nesuprantu..... 😃 Visos mamytės man tokios gražios o vis tiek dar meta svori 😀 🌷

26. Apr 2010, 23:11

tai kiek sveri?....😉 smalsu..

blogietee blogietee 26. Apr 2010, 18:52

Na šaunu, bet toj foto kur šlaunis matuojat, tai tokia suvargus atrodot, kad geriau nereikia tų dietų 😉

26. Apr 2010, 13:53

Šaunuolė 😀

26. Apr 2010, 12:39

Šaunu, svarbu pastangos neveltui 😉

26. Apr 2010, 12:07

🌷 😀 saunu

26. Apr 2010, 10:39

Graziai atrodot 🌷