Testuojame TINDI šampūną ir prausiklį vaikams

Testuojame TINDI šampūną ir prausiklį vaikams

22. Nov 2015, 21:20 LePukuota LePukuota

Šįkart testuojame vaikišką TINDI šampūną ir prausiklį viename. Mažoji testuotoja ilgokai sirguliavo, tad ir maudynes vis atidėdavome, bet dabar jau tikrai išbandėme šį puikų produktą.

Pirmiausiai norėčiau aptarti TINDI pakuotę: patogu paiimti, lengva atidaryti ir įsipilti į delniuką šampūno+prausiklio. Žalia spalvytė patraukli akiai: asocijuojasi su gamtos žaluma. Ant pakuotės regime naudingą draugišką info: "Švelnus akytėms, draugiška sudėtis, Be SLES ir SLS, be alergizuojančių kvapų ir dažiklių, be parabenų. Su alyvuogių aliejumi ir medetkų ekstraktu Dermatologų patikrinta".

O kaip patiko mano mažylei? Linksmasis Tindi kiškiukas pradžiugino testuotoją, kvapas švelnus, neerzina, pats prausiklis skaidrus, lengvai tepasi ant sudrėkintos odos ir plaukučių, mažiau putoja nei kiti prausikliai. Patogu, kad prausiklis du viename: ir šampūnas ir prausiklis, nereikia kelių produktų. Ir svarbiausia - negraužia akyčių, nes plaukų plovimas, nėra maloniausia procedūra, nors iš vonios išlipti ir labai sunku.

Taigi apibendrinant, išbandę TINDI šampūną ir prausiklį viename rinksimės jį ir vėliau, taip pat ir kitiems rekomenduojame ;) Draugiška kaina + draugiškas produktas = 10 balų!