TESTAVIMAS: Philips Avent produktai – krūtimi maitinančiai mamai

TESTAVIMAS: Philips Avent produktai – krūtimi maitinančiai mamai

18. Apr 10:15 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Šįkart ieškome mamų žindyvių, kurios norėtų išbandyti Philips Avent produktų komplektą – tai vienkartiniai krūtų įklotai ir spenelių gaubteliai.

„Philips Avent“ vienkartiniai krūtų įklotai

Jie padeda maitinant krūtimi. Akyta tekstūra, itin plonas labai gerai sugeriantis pagrindas ir nelaidus skysčiui, tačiau orą praleidžiantis dizainas – jauskitės sausai ir patogiai dieną ir naktį.

  • Akytas viršutinis sluoksnis yra švelnus ir patogus odai.

  • Labai gerai sugerianti medžiaga ir trijų sluoksnių pagrindo dizainas

  • Supakuota atskirai – ypatinga higiena, puikiai tinka keliaujant.

  • Nelaidus skysčiui ir laidus orui išorinis sluoksnis

  • 2 lipnios juostelės, kad įklotai nepasislinktų iš vietos

„Philips Avent“ spenelių gaubteliai

Spenelių gaubteliai sukurti taip, kad padėtų jums maitinti krūtimi, kai susiduriate su spenelių problemomis arba apžiojimo iššūkiais. Dėl itin plono, drugelio formos gaubtelio krūtis liečiasi prie kūdikio ir padeda toliau megzti ryšį maitinant krūtimi.

  • Speciali forma leidžia išlaikyti odos sąlytį su kūdikiu

Spenelių apsaugos yra itin plonos, drugelio formos. Jos sukurtos taip, kad palaikytumėte odos sąlytį su kūdikiu. Dėl formos ne tik nosis, bet ir skruostas liečiasi su krūtimi ir kūdikis gali užuosti mamos kvapą bei paliesti mamos odą. Tiesiog uždėkite apsaugą ant spenelio vidurio ir įsitikinkite, kad kūdikis gali tinkamai apžioti visą areolę. Mėgaukitės kurdama ryšį su mažyliu ir kartu apsaugodama spenelius.

  • Sukurta taip, kad padėtų susidoroti su tinkamo apžiojimo iššūkiais

Sukūrėme spenelių apsaugas taip, kad padėtume kūdikiams įveikti ankstyvuosius apžiojimo iššūkius ir padėtume jums ilgiau maitinti krūtimi*. Spenelių apsauga skirta moterims, kurios turi plokščius ar įdubusius spenelius, ir kūdikiams, kurių čiulpimo refleksai silpni arba kurie turi burnos anomalijų. Spenelių apsauga suteikia speneliui tinkamą apžioti formą ir išlaiko stačią padėtį kūdikio maitinimosi pertraukų metu.

  • Skirta jautriems, pažeistiems ar skausmingiems speneliams

Spenelių apsaugos skirtos tam, kad maitinimas būtų patogus ir švelnesnis, kai speneliai pažeisti, suskilę ar skausmingi. Jos padeda sumažinti spenelių trynimą ir tempimą maitinant krūtimi, tad galite patogiai maitinti kūdikį geriausiu savo pienu.

Ką daryti, norint pretenduoti į produktų testavimą:

Trumpai įvardinkite, kodėl norite išbandyti šiuos Philips Avent produktus. Savo laišką siųskite redakcija@mamyciuklubas.lt (laiško temoje įrašykite - Philips Avent). Su atrinktomis mamomis susisieksime asmeniškai. Lauksime atsiliepimo apie gautus produktus portaluose: Philips.lt ir Mamyciuklubas.lt

Burbuliuks Burbuliuks 06. May 20:45

Išbandžiau pagalvėles, įklotus. Tikrai patiko, patogūs vežtis į kelionę. Minkšti, gerai sugeria. Spenelių antspeniai man ne itin tiko, nes problemų su žindymu nėra. Pasiteisintų toms kurios idube speneliai arba itin turbo jautrūs
. Visumoje produktai patiko, rekomenduoju 😊

Justulka1233 Justulka1233 20. Apr 15:06

Sveiki, turėjau puikią galimybę išbandyti Philips-AVENT gaubtelius ir krūtų įklotus. Gaubteliai labai minkšti ir puikiai prisitaiko prie krūtinės, tai lyg puiki apsauga skaudantiems speneliams, nenugriūna, puikiai laikosi prie krūties, paprasta priežiūra. Labai rekomenduoju išbandyti mamytėms, kurios susiduria su jautriais speneliais žindydamos mažylius.
Vienkartiniai įklotai taip pat labai patogūs, švelnūs, higieniškai supokuoti po vieną, puikiai tinka kelionėms. Kita pusė prisilipina prie liemenėlės, kad neslankiotų. Esu labai patenkinta įklotų kokybe ir pagalba maitinant mažylį. Su jais jaučiuosi saugiai ir tikrai rekomenduoju kitoms mamytėms 😀