Saldus miegas - po kokybiška patalyne iš sapnuoju.lt

Saldus miegas - po kokybiška patalyne iš sapnuoju.lt

13. Dec 2016, 06:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Sapnuoju.lt – tai vieta, kurioje visada gera prisiminti vaikystę, pasidžiaugti animaciniais herojais ir su jais pabūti.

Čia rasite vaikiškų patalynės komplektų, kad Jūsų mažylių kambarys būtų jaukus, šiltas ir ryškiaspalvis. Įsigiję mūsų patalynės Jūsų vaikučiai visą laiką galės džiaugtis savo mylimiausiais personažais.

Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite gražios ir kokybiškos patalynės savo vaikui ar dovanoms savo artimiesiems, bei draugams. Patalynė pagaminta iš aukštos kokybės 100% medvilnės. Net dažnai ją skalbiant - minkštutė medžiaga nenublunka. Gausioje pasiūloje rasite daugybę personažų, o paveiksliukai puošia abi patalynės dalių puses.

Spalvinga patalynė su vaiko pamėgtais personažais gali būti puiki dovana krikštynų ar pirmosios komunijos šventės proga, gimtadieniui ar tiesiog paskata persikraustyti į savo lovytę. 

Visus patalynės komplektus rasite www.sapnuoju.lt

KamilėKa KamilėKa 25. Apr 2018, 17:23

Mes visada patalyne perkame www.nostra.lt , vaikiško kartūno patalynės komplektai turintys OEKO TEX sertifikatą. Pats audinys ilgai išlieka kokybiškas, nesiburbuliuoja. Spalvos taip pat nenusiplauna. Teko daug kartų pirkti ne tik vaikišką patalynę, bet ir suaugusiųjų. Problemų turėjome tik kartą, kai buvo blogai pasiūta, bet greitai patalynė buvo pakeista.

kodelcia kodelcia 13. Jul 2016, 16:05

Tikrai gražu, jaučiu, kad maniškis rinktųsi Tomo ir Džerio patalynę 😀

vaisandra vaisandra 13. Jul 2016, 13:11

Labai grazu! 😍 Noreciau tokios savo vaikuciams!

saulelydis123 saulelydis123 13. Jul 2016, 12:59

Kokie grazus pataliukai 😍 o svarbiausia - kokybiski 👍