Rasos pirmoji darbo diena

Rasos pirmoji darbo diena

30. Sep 2010, 08:30

Dirbu visą dieną, kas antrą dieną, ilgai dvejojau, nes žinau, kad reikia, bet sunku net pagalvoti, kaip reiks palikti vienerių metukų sūnelį su tėčiu.

 

Antradieni dirbau, jau pirmadienio vakarą galvojau, kaip mano sūnelis be manęs ištvers visą dieną, juk jis yra mamyčiukas, be manęs niekur.

 

Visą naktį blogai miegojau galvodama kaip bus, ryte pamaitinau Kajų, susiruošiau ir eidama pro duris vos neapsiverkiau, norėjau paimti jį stipriai apkabinti ir nepaleisti, Kajus verkė, o man plyšo širdis, pasakiau, kad mama padirbs ir grįš, bet juk jis per mažas tai suprasti ir galvoja, jog jį palieku.

 

Darbe visąlaik galvojau, kaip sekasi mano dviems brangiausiams žmonėms susitvarkyti vienas su kitu, vis skambindavau ir kalbėdavau su Kajumi, vyras jam ragelį duodavo, kažką sava kalba man kalbėjo, sakė dzidzi, norėjo pas mane išgirdęs mano balsą, vyras sakė, kad nusišypsodavo ir tai nuramindavo.

 

Grįžus namo pamačiau koks sūnus dar mažas, visą dieną nemačiusi nustebau, kaip toks mažas sutvėrimas gražiai atėjo manęs pasitikti, iškart paėmiau ant rankų, išbučiavau, apsikabinome ir nepaleidome vienas kito. Pavargęs vyras po sunkios dienos (pirmąkart buvo su Kajum visą dieną) neužilgo nuėjo miegoti.

 

Pagalvoju, kad gal ir gerai, kad išėjau į darbą, nutrūkstu nuo namų, pabendrauju su žmonėmis, ir vyras su vaiku pasiilgsta, po to tampa geresni:)

 

Bet vis tiek sunku palikti Kajų, ištisas paras norisi būti su savo vaikeliu, lyg būtume vienas ir tas pats žmogus, kai išeinu, palieku dalelę savęs.

 

Tikiuosi, Kajus pripras, kad mama išeina ir ateina, kad niekur nedingsta ...

 

Rasa Karlonienė

01. Oct 2010, 13:56

Aš ir plėšausi darbo ieškodama, noris, reikia, bet kai teks jau niekur nedingsiu, teks mažiuką darželin vesti, nes tėtis darbuojas, negali vaiko žiūrėti, nors ir dekrete . . . .

01. Oct 2010, 13:52

Nieko priprasite, jei jau sąlygos verčia eiti dirbti, reikia vadinasi. Šaunuolis Kajukas, kad pasiėjo su tėčiu ir be mamos.

01. Oct 2010, 09:21

rima žiūrėsim kaip ten bus, bet mano tokia profesija, kad darbo visad yra, ir dauguma užsidirbu darydama šukuosenas, tikiuosi priprasiu ir sunelis taps savarankiškesnis, nes be manes ne žingsnio😀

blogietee blogietee 30. Sep 2010, 17:08

Bet grįžus į tą darbą, gali sumažinti tą atlyginimą ir gausis kad jokio didesnio pelno ir nebus nei sėdėti namie ir auginti savo mažylį, nes šiuo laikotarpiu grįšti į darbą, tai tas pats kas už 3 mėn gauti atleidimo lapelį, nes kiek žinau, daugumai mamyčių su tuo teko ir susidurti..

30. Sep 2010, 16:35

graudu, as net savo mazosios kol miega pasiilgstu 😀

30. Sep 2010, 16:33

dar galiu namie buti 8 menesius, bet reikia pinigeliu

30. Sep 2010, 16:32

manes ir greiciausiai greit laukia tokia situacija kaip Rasos

30. Sep 2010, 15:16

oi raimonda, net baisu pagalvoti, jau seniai nustojau zinias ziureti,jei paziuriu tai ta pakele, ta ateme, vel koks istymiukstis skiratas tam tikrai bendruomenei, ta sumuse, o jei kada optimizmas sugrizta, tai vel greit isgaruoja paziurejus delfio psl, ar tiesiog zinias.As pati turiu issilavinima, ir maniau kad pabaigus sitokius sunkius mokslus neteks vargti..deja...Visada maniau, kad geresnes investicijos uz moksla nera, bet vel baigiu nuuomone pakeisti...bet gal vis kaip nors turiu planu savo kazka daryti, nes kitaip tikrai juskursim, ir atiduosim paskutinius marskinius kubiliui...

30. Sep 2010, 14:23

as vis mastau kas bus toliau toje LT cia dar manau neviskas...

30. Sep 2010, 12:40

as ir eiciau dirbti, jei alga butu didesne

30. Sep 2010, 12:28

Rima, jei pas mus butu ta situacija, kad man didesni pinigai butu mokami, tai irgi eiciau dirbti, ir vyrui palikti mazyli, nes dabar yra tokia situacija, kai badas i akis ziuri tai nemastai kiek jau ten turetu moket.... ir kai klausimas eina ar vaikui gali nupirkti nauja ruba ar eiti i labdaryna ir ziureti kuo pigesni , ar nupirkti pampersus pigesnius ar brangesnius, arba vajei vaikas susirgo vel skolos... tada ir atsakymai patys i galva ateina. Saunu ,dabar mano vyras gauna tikrai nemazus pinigus , bet ir tai taupant nevisada issisukam. tai vat dabar tokia situacij lietuvoje...

blogietee blogietee 30. Sep 2010, 11:15

O kiek turi mokėti, kad palikti tokį mažylį artimujų priežiūroj? Mano vyrui tris kart labiau apsimokėtų eiti dekreto, bet jis nėjo, nes aš kitaip įsivaizduoju šią situaciją. Mama turi auginti mažylį ir su juo būti bent iki dvieju metuku, kol vaikas taps nors kiek savarankiskas..

30. Sep 2010, 11:13

o cia airijoj po 26 savaiciu reikia gryzti i darba . tikriausiai samdysim aukle,nes del mociutes neaisku ar ji dirbs toliau,jei ne tai ji liks su anukele.

30. Sep 2010, 11:09

Jazus kaip norec jau eit i darba bet da mazas Mantas nes bent pailsec darbe...😃

30. Sep 2010, 10:46

kiekviena situacija turi savų pliusų ir minusų,neliūdėk,greitai priprasi prie tokio ritmo

30. Sep 2010, 10:09

ex... ir as bijau apie tai pagalvoti... bet naujas etapas-teks apsiprasti

30. Sep 2010, 09:00

todėl kad tėtis dekretinėse, jam labiau apsimokėjo, ir kadangi norim antro leliuko tai noriu padirbti ir tada kad as sėdėčiau dėkrete, noriu greičiau, ir taip pinigėliu reik, o vyras gali but su vaiku tik man kol kas kol nepripratau sunku palikti Kaju

30. Sep 2010, 08:55

o kodel tetis negali buti namie su vaiku?

blogietee blogietee 30. Sep 2010, 08:32

O kodėl ta mama jau po metų eina į darbą? O tėtis sėdi namie?