Nijolė Narmontaitė: „Manyje vis dar yra daug vaiko“

12. May 2020, 07:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

„Vaikystėje buvau judri padykusi vedlė – vadovaudavau ir mergaitėms, ir berniukams. Karams ant stogų vadovaudavau“, – svajingai prisimena vaikystę aktorė Nijolė Narmontaitė, kuri prisijungė prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ akcijos „Gelbėk su pasaka“ ir pasidalijo savo mėgstamos pasakos įrašu bei vaikystės prisiminimais.

Pamačiusi filmą „Robinas Hudas“, dar vaikystėje, Nijolė sakosi pradėjusi „svieto lygintojos“ kelią: „Tupėjau medžiuose ir gąsdindavau iš trikotažo fabriko po naktinės pamainos grįžtančias darbininkes. Tais laikais visi ką nors iš savo darbų namo nešdavo. Aš jas gąsdindavau, nes žinojau, kad nešasi siūlų. Labai kaltindavau tuos žmones, man atrodė, kad reikia teisybės ieškoti, tai ir ieškodavau tos teisybės sau suprantamais būdais“, – prisimena.  

Ne tik filmai, bet ir knygos Nijolei darė didžiulę įtaką bei įkvėpdavo žygdarbiams. „Kaip šiandien prisimenu storą brolių Grimų pasakų knygą, kurią man skaitydavo tėtis. Jis buvo didelis fantazuotojas ir pasakoms sugalvodavo vis kitą pabaigą. Aš vis laukdavau ne pasakos, o vis kitokios jos pabaigos“, – pasakoja N. Narmontaitė. 

Vis dėlto, mėgstamiausia Nijolės knygų personaže tapo kiek vėliau, ne vaikystėje, atrasta Pepė Ilgakojinė. „Pepėje tarsi pažinau save“, – sako aktorė. Labiausiai jai patiko tai, kad Pepė nuolat ieškojo „džiugenos“. Vėliau N. Narmontaitės ir jos dviejų kolegų įkurtas teatras ir vadinosi „Džiugena“. Nors pačiai aktorei atrodė keista būnant 1,78 m. ūgio vaidinti vaiką, bet vaikai Nijole labai tikėjo ir Pepės spektaklis 10 metų buvo rodomas perpildytose salėse. „Manyje vis dar yra daug vaiko“, – prisipažįsta aktorė Nijolė Narmontaitė. 

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ prie kampanijos kviečia prisidėti ir visus Lietuvos žmones: skaityti pasakas, nusifilmuoti, pasidalinti vaizdo įrašu savo socialiniuose tinkluose su grotažyme #GelbėkSuPasaka ir nepamiršti paaukoti skurstantiems vaikams.

Linda112 Linda112 25. May 2020, 11:26

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....