Neseniai tapusi mama Jūratė Bitinaitė - konferencijos "Sveika ir laiminga mama" ambasadorė

30. Apr 2018, 07:30 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Daugybę šalių apkeliavusi, nuolat augdama ir sukaupusi daug vertingos profesinės ir asmeninės gyvenimo patirties ir išminties, Holistinės gyvensenos konsultantė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorė Jūratė Bitinaitė šiame video dalinasi apie savo kelionę tampant mama, įžvalgomis apie sąmoningą nėštumą, sąmoningą motinystę ir santykį su savimi.

20180430101917-48513.jpg

Šiandien Jūratė – Mama. Ji džiaugiasi išsipildžiusia svajone, kurią dabar gali laikyti savo rankose – prieš tris mėnesius gimusia mylima dukrele Kaia. Būdama subrendusi Mama ji padrąsina merginas ir moteris, kurios yra virš 30 ar 35 nedvejoti įgyvendinti savo svajonę tapti Mamomis.

20180430101932-67885.jpg

Jūratė primena, kad sąmoningas nėštumas ir sąmoninga motinystė visų pirma prasideda nuo atsakomybės už savo veiksmus, už savo gyvenimo būdą, rūpinimąsi santykiais, mityba, kūnu, sveikata randant balansą su veikla ir gyvenimu. Dar daugiau, Jūratė atkreipia dėmesį, kad labai svarbu rūpintis santykiu su savimi ir vidine darna, nes būtent nuo to ir prasideda nuostabūs santykiai su Jūsų partneriu ir kitais žmonėmis.

Žiūrėkite video ir sužinokite daugiau.

Skaitykite apie konferenciją: www.mamosdiena.lt