Ramunė (ziezula):
Laba diena visoms mamytėms. Norėčiau su Jumis pasikonsultuoti, kaip būtų galima įdomiau apkirpti ir sušukuoti savo mažąjį vyruką. Mums labai trumpi kirpimai netinka, nes yra šiek tiek kreiva galvytė.
Siūlykite savo variantus, kaip jūs kerpate vaikučius.
tajus2010mamyte:
Sveikos, gerą temą pradėjote. Nes aš kaip tik galvoju, kaip savo vaika apkirpti, kad būtų gražu.
Diskutuokite, siųskite nuotraukų, kokios jūsų sūnelių šukuosenos.