Kaip mano turkiškam įdegiui pagelbėjo Altermed purškiklis

Kaip mano turkiškam įdegiui pagelbėjo Altermed purškiklis

19. May 2010, 00:00

 

Tiesą pasakius, nė negalvojau jo įsidėt į lagaminą vykdama su dukrele į Turkiją (maniau, užteks kremo nuo saulės), tačiau paskutinę minutę draugė įmetė jį. „Pravers“ - tepasakė.

 

Ačiū jai. Nors geroji draugė su mumis nevyko, tačiau jos padovanotas Altermed purškiklis su 6% pantenoliu man išties pagelbėjo.

 

Prisipažinsiu, kiek skeptiškai žiūrėjau į tą purškiklį. Paskaičiau, kad jis vėsina sudirgusią odą. Na ir ką, pagalvojau, ką daugiau tokio stebuklingo jis gali padaryti. Tačiau Turkijos saulė, patikėkit, ne tokia kaip Lietuvoje.

 

Pagulėjus Alanijos paplūdimyje kasdien pusvalanduką ar ilgiau, pasivaikščiojus pajūriu, po to drybsant prie baseino ir maudantis – nė nepastebi, kaip kūno oda ima rausti (nors nesidegini pavojingomis valandomis - nuo pirmos iki keturių, o po to stengiesi būti šešėlyje).

 

Grįžusi vakare į viešbutį pajutau, kad kai kurios rankų, kojų vietos, kurios daugiausiai „matė“ saulės, ėmė kaiste kaisti (nors ir buvau išsitepusi apsauginiu kremu nuo saulės).

 

Prisiminiau, kad lagamine turiu įsimetusi Altermed purškiklį. Žinojau, kad jis skirtas sudirgintos (saulės poveikio ar esant nesunkiems nusideginimams) odos priežiūrai tiek suaugusiems, tiek vaikučiams.

 

Įraudusias vietas papurškiau aerozoliu – baltos putos maloniai vėsino įkaitusią odą…mmm kaip gera. Lengvais judesiais įtryniau odą. Palaukiau kelias minutes – karštis pamažu mažėjo.

 

Žinoma, raudonumas neišnyko, tačiau ta putų vėsa tikrai padarė teigiamą poveikį, nes nebejaučiau karščio odoje. Mano Saulė taip pat paprašė, kad ir jai užpurkščiau tų putų (jos, beje, maloniai kvepia) – vaiko odelė taip pat šiek tiek buvo paraudusi. Gerai, kad visuomet prieš einant į paplūdimį ją ištepdau apsauginiu kremu nuo saulės, turinčiu 50 SPF. Jis tikrai padėjo dukrai nenusvilti saulėje.

 

Jei neturite šio Altermed purškiklio su 6% pantenoliu, patarčiau būtinai įsigyti kokią nors priemonę ne tik prieš saulės vonias, bet ir po jų. Tuo pati įsitikinau. Atrodo, nieko nesidegini, manai „ai, šiek tiek pabūsiu saulėje“, o pasirodo – jau ir skauda odą.

 

Tad pasirūpinkite savo ir vaikučių sveikata mėgaudamosios saulės voniomis!

 

Šiek tiek informacijos apie Altermed® purškiklį su 6% pantenoliu (150 ml)

 

{smallpic:1}

 

-Šis purškiklis savo sudėtyje turi daug D-pantenolio ir vitaminų A, E, F kompleksą. Pantenolis (vitaminas B5) stimuliuoja epidermį, skatina odos ląstelių atsinaujinimą.

 

-Jis skirtas sudirgintos (saulės ir pan.) odos priežiūrai tiek suaugusiems, tiek vaikučiams.

 

-Pantenolis turi stiprų drėkinamąjį bei priešuždegiminį poveikį, tad sudirginta oda, panaudojus šį purškiklį, pamažu atsigauna ir ima gyti.

 

-Lengvai naudojamas ir maloniai vėsina.

 

-Be kvapo.

 

O kokias jūs priemones naudojate nuo saulės? Ar kruopščiai vaikutį ištepate prieš eidamos į lauką?

19. May 2010, 19:45

Na mes gavome tepaliuką altermed, įdomu ar tinka jis nuo nudegimų ??? Nes gautame bukletuke aprašyme nepaminėta konkrečiai.

19. May 2010, 15:08

Aš laimėjau tokias pat putas nuo nudegimų, bet dar niekur nepanaudojau.

19. May 2010, 12:13

mes turim irgi su pantenoliu purskikli,tai putos tikrai labai maloniai vesina nudegusia oda 😉

19. May 2010, 12:03

esu sena Altermed produktu megeja. Kai dukryte buvo maza, naudodavau vaikiska aliejuka ir zinoma tepala svao krutinei bei mazyles uzpakaliukui.
Noriu paantrinti autorei, jog situ altermedo putu nuo nudegimu privalumas yra butent , kad jos turi saldomaji poveiki.
Vienas pastebejimas is savo patirties. As tas putas ispurskiu ant nudegusiu vietu ir netrinu ju i kuna. Putos kazkaip pacios po keliu minuciu susigeria.

19. May 2010, 10:26

Vakar nusipirkau Baby Sebamed Sun lotion,beveik 50 lt.suplojau...Žiūrėsim kaip čia padės.Nors ant saulės žinoma nebūsim,bet nuo jos ir nepaslėpsi visiškai.

19. May 2010, 10:10

deje savo dukrytes netepu niekuo,nors zinau kad reikia..kai saule taip sildo,manau metas pasidairyti.

19. May 2010, 10:02

Turiu galvoje, ne komentaruose, o per MK mygtuką su nuotraukom 😀

19. May 2010, 10:01

Deimante, gal gali ir Tu parašyti, kaip jums padėjo Altermed tepalas, nes labai norėtų atsliepimus išgirsti ir dovanotojai 😀 Neatsimenu, kam dar dovanojome Altermed tepaliukus įvairius. Mamytės, kurios juos gavote, gal galite trumpai parašyti apie juos, jei jau bandėte - pliusus ir minusus. Ačiū