Jūsų Naujųjų metų pasižadėjimai būtinai išsipildys su kaupu!

Jūsų Naujųjų metų pasižadėjimai būtinai išsipildys su kaupu!

02. Jan 2019, 07:10 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt
Tie norai ir pasižadėjimai, kuriuos užrašome, turi galios išsipildyti. Geriausia užrašyti ranka ant popieriaus, bet tinka ir kompiuteryje. Bent taip sakoma. Ir nebūtinai tai daryti tik kartą metuose. Norus ir tikslus galime atnaujinti bei sąrašą papildyti tiek, kiek mums norisi. Nenusiminkime, jei kažkas neįvyko. Vadinasi, to mums nereikėjo. Svarbiausia, tikėti. O Dievas ar Visata sutvarkys viską, kaip turi būti :)
 
Dar kartą žvilgterėkime į jūsų troškimus.
 • Renata_SG

Šiems metams pasižadėjau:
1. bent kartą per mėnesį skirti dieną asmeniškai sau: be skubėjimo, be lekimo, be tampymo už klešnių. Ir tą pažadą iš karto pradėjau tęsėti.
2. mažiau dirbti
3. skirti daugiau laiko žaidimams su vaikais
4. perskaityti po knygą per mėnesį
5. mažiau valgyti saldumynų
6. dažniau palepinti savo šeimą 
7. skirti daugiau dėmesio vyrui
8. dažniau pabūti su mama dviese mergaitiškai
9. vežioti dukrą į jos trokštamą būrelį
10. užrašyti ir vežti Gabrielę pas mokytoją
11. rasti Ignotui tinkamą būrelį ir jį lankyti
12. nepraleisti Simono varžybų
Ir papildžiau asmeninį sąrašą MK siūlomais punktais:
Niekada neužmigti susipykus, net jei vaikas ir stipriai „prasikalto“
Jeigu vaikas sako „aš pats“, leisti jam atlikti pačiam viską, nes patirtis – tai klaidų dukra, o be to niekas neapsieina;
Išklausyti vaiką iki galo, kad ir kaip painiai ir ilgai jis aiškintų, ko nori;
Pasiūlyti alternatyvą vietoj draudimo.

 • DandM

Na, o aš 31 dienos rytą, atsikėlusi, didžiausius pasižadėjimus paėmiau ir surašiau ant lapelių, iškabinau juos ant virtuvės sienos, kur praleidžiu daugiausiai laiko, kad visuomet matyčiau ir po vieną lapelį nukabinėčiau 
Tik belaukiant Naujametinių ferverkų prisiminiau, kad nepersodinau savo mylimų gėlių, tad skubu rašyti...pasižadu persodinti gėles iškart po Naujųjų metų, kol nupirktos žemės ir vazonai balkone neužšąlo !

 • Natele

Vėl geras Mamyčių klubo priminimas, pasižadėti kažką sau ir pradėti nuo Naujų metų. Verta pasinaudoti ir visus išbarstytus mintyse norus, tikslus, pažadus sutvarkyti, surinkti ir sudėti į vieną vietą, nes kitaip jie ima ir pasimiršta... . Tad pradedu:
1. Bent kartą per mėnesį susirasti kokį nesudėtingą valgio receptą ir jį išbandyti. Visi įprasti patiekalai jau pabodę, o darbo dienomis laiko stinga. Tad labai reikia kažko naujo ir greito, kas tiktų ir patiktų visai šeimai.
2. Mažinti sau vakarienės kiekį ir po jos nieko nebevalgyti. Gerti daugiau vandens.
3. Bent 15min. per dieną skirti sau, labiau pasirūpinti savo sveikata.
4. Rasti lako visiems šeimos nariams susėsti, apsvarstyti bei suplanuoti visus didesnius reikalingus namams pirkinius bei rimtai užsiimti jų paieškomis pagal svarbumą, o ne norą. Su darbais namuose tas pats.
5. Pabandyti bent kažkiek darbo valandas paplanuoti taip, kad kuo mažiau laiko tektų skirti darbui namuose ir daugiau liktų šeimai bei namams. 
6. Susidraugauti su savo telefonu, kad jis man nekrėstų išdaigų su neišsiųstomis žinutėmis ir kt. neaiškiomis ,,staigmenomis".
7. Paskambinti, parašyti jau keletą metų nematytiems draugams ar tiesiog geriems pažįstamiems. Pasidomėti, kaip jiems sekasi, o galbūt ir ką bendro suplanuoti.
Ir paskutinis - 8. Užsirašyti šiuos pažadus ant lapo ar atsispausdinti bei pasidėti matomoje vietoje. Ir būtinai nepamiršti perskaityti visus punktus bent kartą per savaitę. Kai jau mintinai viską mokėsiu ir būsiu rimtai pradėjusi visus punktus vykdyti, leidžiu pasidėti šį sąrašą kiek toliau nuo akių, bet ne per toli, kad vėl nepasimirštų .
Štai tiek .

 • Reaqua

Aš nedaugžodžiausiu. Tikslų ir pasižadėjimų kitiems metams turiu rimtų. Tikiuosi viską pavyks įvykdyti:
1. Surengti mažiausiojo krikštynas
2. Prisiminti anglų kalbos žinias kursuose
3. Išklausyti ir kažko išmokti duomenų analitikos kursuose
4. Susirasti naują darbą
5. Surasti mažyliui gerą auklę.

Sekančiais metais pasižadu pabandyti "supurtyti" savo gyvenimą. Duok Dieve jėgų ir sėkmės 

 • Jaldija

Nemėgstu pažadų…
Tiksliau sunku atskirti pažadus nuo planų, pareigų, malonumų.
Ar galima pažadais vadinti planus, kuriuos susiplanuojame atlikti? Ar galima duoti tokius pažadus, kurių nepavyks įgyvendinti? Ar tada nenusivilsime patys, ar nenuvilsime kitų?
Todėl aš ir toliau ne žadėsiu, bet planuosiu? Sakysite išsisukinėju, nenoriu žadėti, nenorėsiu ištesėti. 
Oi o planų pas mane daugybė. Stengsiuosi juos vykdyti. Dėl savęs, nes noriu tobulėti, augti, lavintis. Na tai kas, kad man seniai ne “niolika” 
Vienas didžiausių mano planų, kuris pareikalaus daugiausiai mano laiko ir kantrybės tai yra anglų kalbos mokymasis. Mokykloje mokiausi vokiečių ir rusų kalbas, todėl dabar nusprendžiau, kad turiu nors kiek pramokti angliškai. Viskas labai paprasta lankant kursus, tą ir dariau tris mėnesius. Dabar toliau mokslus nutariau tęsti pati. Todėl tai mano didžiausias planas , galima sakyti pažadas. Nesustoti kelyje. Turiu tai įveikti dėl savęs, dėl vaikų. Juk juos visada mokėm siekti užsibrėžto tikslo
Planuosiu savo ir šeimos laisvalaikį leisti kuo turiningiau. Tai ne pažadas, tai malonumas, o dėl malonumo bus verta stengtis. Ir neišsisukinėti nebaigtais darbais, nuovargiu, namų ruoša.
Planai atsiranda visai netikėtai, tiesiog gyvenant.
Todėl negaliu tiesiog imti ir išvardinti jų daugybės.
Tiesiog pažadu, kad planuosiu, priimsiu naujus iššūkius ir stengsiuos juos įgyvendinti :-)

 • Irmantaite

Man tai patinka tie naujametiniai pasižadėjimai. Įvertini kas tau tikrai aktualu, susiformuoji normalų pasižadėjimą ir jį vykdai  Vaikai jau ūgtelėję, tad tikrai dar daugiau įtrauksiu juos į buities ruošą, priskirsiu daugiau veiklų ir atsakingesnių darbelių jiems. O už buitišką pagalbą pasižadu su jais daugiau sužaisti stalo žaidimų ir daugiau bendro laiko praleisti dūkstant lauke. Kadangi be knygų negaliu gyventi tai kasmet sau pasižadu kad perskaitysiu ne mažiau kaip 20 knygų. Beje, tai 100 procentų įvykdomas pažadas  Na ir tas 10 000 kasdienių žingsnių lauke man kaip ir pasižadėjimu tampa. Daugiau judėjimo, daugiau gerų minčių ir emocijų 

 • Dovile1991

Uoj, pažadai pažadėliai. Skamba tikrai smagiai ir viltingai  Turiu keletą ir ašNauji metai, nauji iššūkiai Tikiuosi pavyks įgyventi 
1. Rečiau rėkti ant šeimos narių ir tvardyti savo emocijas.
2. Daugiau ilsėtis, matomai ir pirmas punktas pasitaisys 
3. Sumažinti tobulumo ribas ir mažiau kritikuoti aplinkinius.
4. Pastebėti daugiau teigiamų dalykų nei neigiamų. 
5. Daugiau laiko skirti sau ir savo sveikatai.

 •  Gintarep

Naujaisiais metais pasižadu... Ir kodėl turiu žadėti, jei neištesėsiu? Kodėl? Jei parasysiu, kad pažadu skirti daugiau laiko vaikui, vyrui, bet jei taip būtų, iš kur aš gausiu laiko? Juk para turi 24 valandas, reikia ne tik šeimos nariams poilsio, bet ir man. Žinot, būsiu baisi savanaudė ir pasakysiu, kad daugiau laiko skirsiu... savo miegui. Geriau 30 minučių kokybiško bendravimo su pailsėjusia mama/žmona, nei pusdienis su pavargusia, pikta, nelaiminga. Pradėjau galvoti, kad reikia namie daugiau skirti namų aplinkai-tvarkai. Bet, kai vaikas susitvarko savo kambarį ir po tvarkymo neranda savo mėgiamo teptuko, ir šis pažado noras praranda prasmę. Koks skirtumas, kokioje aplinkoje buvo nutapytas paveikslas, svarbu, kad tą paveikslą pastebėjo tetos ne tik Lietuvoje. Pažadėti bandau daugiau gaminti įmantriausių patiekalų, bet vyras mano norą nupeikia, kad ne patiekalų kokybiškumas lemia darną ir lai patiekalus gamina profesionalai.. Ir tikrai, ar jis nėra teisus? Pradedu galvoti, kad galiu pradėti sportuoti.... Hmmm, ar tikrai? Ar tikslinga? Gal geriau einu.... pamiegoti ir tuomet visa šeima lėksime į žygį su dviračiais /slidėmis po savo vietinio kaimo apylinkes? Mano noras-pažadas būti su šeima ir buityje, ir pramogose. Daryti buitinius darbus drauge, kurie galbūt nėra malonūs, bet būnant kartu ir juos galima pakęst. Ar nėra blogai norėti, ką gali ištesėti? Kas tavęs neįspaus į sąžinės graužaties rėmus

 • Kristina B.

Pasižadu geriau planuotis laiką ir labiau visur suspėti.

 • Popou

Pasizadu: 1. Telefone "ne sėdėti" ir "neskrolinti" socialiniuose puslapiuose, o ši laiką skirti dukrytei. 2. Išmokti valdyti pykčio protrūkius. 3. Nežiūrėti tiek daug TV - atsirinkti laidas. 4. Įrengti vaiko kambarį. 5. Dažniau palikti anytai dukra pasidžiaugti, o pačiai tuo tarpu užsiimti mėgstama veikla. 6. Kas savaitę stebinti vyrą vis kažkuom, - daugiau staigmeneliu daryti. 7. Paskambinti dažniau savo močiutei (o dar geriau - rasti laiko karts nuo karto nuvažiuoti). 8. Noriu katės-įsigyti. Na, bent tuos pagrindainius pažadus įgyvendinti ir tai bus-karmos taškai! 

 • Ausryte12

Pasižadėti sau yra viena, bet kai pažadas išreiškiamas garsiai ar plačiai žmonių auditorijai (kaip čia Mamyčių klube) jau suteikia didžiulę atsakomybę prieš save ir kitus. Taigi manau, kad reikia pradėti nuo smulkių kasdieninių pažadų, kurie įgyvendinami greitai, tuomet gali džiaugtis tuo, ką nuveikei. 
Mano paprasti žemiški pasižadėjimai kitiems metams:
1. Tam, kad nereikėtų stresuoti rytais skubant į darbus, suruošti vaikų ir savo rūbus iš vakaro!!! Kiekviena minutė ryte yra aukso vertės! 
2. Tam, kad nevyrautų chaosas virtuvėje po pietų ar vakarienės, suteikti vaikams "įgaliojimus" padėti nutvarkyti stalą. Vaikams susiformuos geri įpročiai, mamai nereikės 10 k. eiti prie stalo, kol surinks visus indus. 
3. Tam, kad žinočiau, kur "išeina " pinigai, suplanuoti mėnesio šeimos biudžetą ir jį gale mėnesio įvertinti. Tai būtina padaryti! 
4. Nenukelti darbų į rytojų!!! Ką gali daryti dabar - daryk! Įvertinti tai, kad šį ar aną darbelį atlikti užtruksi tikrai ne amžinybę! 
5. Nupirkti vaikams šaškes, tai puikus užsiėmimas,bendra veikla su tėveliais ir proto lavinimas! 

 • Niagara

Pasižadu pirmiausia pasitikrinti sveikatą, atlikti tyrimus, kurie privalomi, nes atrodo, kad vis laiko nėra dėl dukrytės, tačiau jum tik sveika būdama aš ja galėsiu rūpintis! Sveika mama - laiminga mama, o laiminga mama - laimingas vaikas 

 • LePukuota

Būti kantresnei, išradingesnei, sveikesnei, labiau rūpintis savimi, kad ir kitus galėčiau nudžiuginti puikia nuotaika bei dėmesiu. Visoms ir visiems naujais metais linkiu išpildyti savo pažadus! 

 • Kvikutis

Ateinantiems metams turiu itin svarbių sau pažadų ir juos pradėsiu įgyvendinti iškart po naujųjų metų (kai prasidės dekretinės atostogos) :
1. Pabaigti pildyti dukros atsiminimų knygą.
2. Išsiryškinti begalę nuotraukų (kurios susikaupė maždaug per 3 metus).
3. Pabaigti daryti dukros krikšto dėžę.
4. Pasiruošti kūdikio atėjimui į šį pasaulį.
5. Dažniau pažaisti su dukra vietoj naršymo internete.
6. Leisti dukrai padaryti pačiai kai kuriuos darbus (nes dažnai taupant laiką padarau viską pati)
7. Daugiau dėmesio skirti vyrui ir žinoma sau.

Norai gan žemiški ir paprasti, tikiuosi kad visus pavyks įvykdyti su kaupu 

 • Iddile

Kai jau garsiai pasakai, rodos turi ir siekti to, ką pažadėjai.  Tad:
1. Pažadu dar labiau ugdyti savo kantrybės skalę, tiek vaiko, tiek vyro atžvilgiu.
2. Daugiau įsiklausyti į savo vidinį aš.
3. Mažiau matyti netvarką.
4. Daugiau rasti laiko savo pomėgiams.
5. Mažiau pergyventi dėl to, kas kartais yra neišvengiama.
6. Apskritai stengtis patirti mažiau streso.

 • Solveiga25

Pasižadu, pasižadu, pasižadu:
1. Skirti daugiau dėmesio abiems vaikučiams;
2. Nepamiršti palepinti ir vyro;
3. Skirti dėmesio pačiai sau...
Taip pat niekaip neprisiruošiu, bet tikiuosi pradėti sportuoti pagaliau, todėl tikiuosi, kad naujieji metai bus nauja pradžia darbo su savimi. 

 • AudraAudra

Pasižadu labai žemiškai:
1. mažinti išgeriamos kavos kiekį
2. išeiti su vaikais į lauką bet kokiu oru
3. pagaliau pabaigti alpinariumo projektą sodyboje
4. kalėdines dovanas supirkti vasarą
5. visus apkabinti kasdien min po 3 kartus

 • Raudona braškė

Naujaisiais metais norėčiau nežadėti, nesudarinėti jokių MUST TO DO sąrašų sąrašiukų. Iš visos širdies stengsiuosi pagaliau gyventi ir mėgautis tuo ką duoda kiekviena diena, auginti savo mažąją dukrytę ir džiaugtis bemiegėm naktim, nes tada matau žvaigždėtą dangų, linksmintis su sūnum, negalvoti ko dar nepadariau ir stengsiuosi nepasiduoti aplinkinių spausimui dėl vienų ar kitų savo nelogiškų sprendimų. Noriu, lad kiti metai būtų TIKRO gyvenimo

 • Mamatest

Oh.... Pasižadu tapti geresne savo pačios versija: geresne mama, geresne žmona, geresne drauge, geresne dukra. Tai yra - daugiau stengtis ir mažiau tingėti. Ir daugiau šypsotis 

 • Devyniaragis

Aš pasižadu po naujųjų daugiau laiko skirti maldai, nes tai - sielos tvirtybės pagrindas. Vos užsimirštu, iškart matau, kaip nuotaika bjūra, o gyvenimo džiaugsmas kažkur dingsta, darosi sunku pakelti kasdienybės iššūkius. Sveika siela gyvenimą daro gražesnį.

 • Raudonas balionėlis

Šiais metais kaip niekad sunku sugalvoti pasižadėjimus....bet visgi pasižadu viską, ką darau daryti dar geriau, nedaryti to, kas neįdomu  Pasižadu dar labiau gilintis į save ir suprasti kitus. Pasižadu labiau atsipalaiduoti ir tiesiog džiaugtis tuo kas vyksta.  Norėčiau kiek įmanoma daugiau daryti gera kitiems žmonėms ir pačiam pasauliui. 

 • Floryte

Tikrai norėčiau pažadėti sau vieną paprastą, bet stebuklus darantį dalyką, apie kurį primirštu: dažniau šypsotis - savo vaikui, vyrui, kolegoms, kasininkei parduotuvėje, vaiko darželio auklėtojai...
Na, gerai, tebūnie dar vienas pažadas: pakaks į kavos puodelį dėtis nebe du, bet vieną šaukštelį cukraus...Kiek gi galima apie tai galvoti ir nesumažinti?..
Et, tebūnie ir trečias pažadas: išvykti žvejoti ir sugauti dauuuuug žuvies! Na arba bent vieną tokią jau labai labai gerą, ypatingą. Tegu vyras galvoja, kad šioje srityje esu ne iš kelmo spirta

KONKURSO RĖMĖJAI:

20161222212244-99249.jpg

20181226204647-47557.jpg

20181226204701-83445.jpg

20181226204933-32044.jpg

Visos jūs nuostabios! Su savo norais ir nenorais, su stiprybėmis ir silpnybėmis:)

Traukiame dvi laimėtojas - pagrindinį dovanų krepšį gauna NATELE,  o papildomą prizą - KVIKUTIS!

Sveikiname ir gražios visiems pirmos Naujųjų metų savaitės!

kvikutis kvikutis 03. Jan 2019, 12:42

Ačiū, dovana jau išpakuota 😀 MK puikiai prisidėjo prie vieno iš mano pažadų punkto 😀)

Natele Natele 02. Jan 2019, 12:48

Labai smagu Naujus metus pradėti nuo paskatinimo 😀. Ne veltui jau vakar ėmiausi pažadų sąrašo vykdymo. Dabar dar daugiau noro ir nuotaikos tęsti toliau. Ačiū Jums už puikią nuotaiką tik tik peržengus Naujųjų slenkstį.😍

LePukuota LePukuota 02. Jan 2019, 09:09

Sveikinimai! 🌷 Visų siekių išsipildymo! 😀