Iš ketveriukę pagimdžiusios 23 metų mamos internautai išsišaipė

Iš ketveriukę pagimdžiusios 23 metų mamos internautai išsišaipė

22. Aug 2018, 07:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Po nėštumo likusios strijos - ne pati džiaugsmingiausia motinystės dalis, tačiau daugeliui tai ir neatsiejama patirties dalis. 23 metų Dorin Čing iš Malaizijos pagimdė ketveriukę ir nutarė Facebooke viešai pasidalinti nuotraukomis, kaip dabar atrodo jos kūnas po gimdymo.

20180821105727-47552.jpg

Dorin jau priprato prie savo kūno pokyčių ir tikėjosi savo viešu postu paremti ir įkvėpti kitas moteris, išgyvenančias tą patį. Daugelis vartotojų palaikė Dorin, tačiau buvo ir tokių, kurie parašė, kad ji "atstumanti, o jos pilvas bjaurus".

"Man buvo tuomet tik 21 metai, aš labai pergyvenau, sunkiai susitaikiau su tuo, jog nuo šiol mano pilvas atrodys būtent taip ir kad tokia būsiu visą gyvenimą. Kai mane išvežė iš gimdymo palatos, iškart pažiūrėjau į savo pilvą ir apsiverkiau".

Ketveriukės susilaukusios mamos postą "palaikino" 23 tūkst. kartų ir pasidalino daugiau nei 12 tūkst. kartų. Tačiau komentaruose buvo ir negražiai apie ją atsiliepiančių.

20180821110026-28730.jpg

"Kažkas rašė, jog žiūrint į mano kūną pykina ir kad aš bjauri" - kitame savo poste rašė Dorin. 

"Kai kurie vyrai komentavo, jog moteris, kuri norėjo tiek daug vaikų, pati kalta. Ar jūs apskritai gerbiate moteris visame pasaulyje? Ar gerbiate savo motiną? Žmoną? Moterį, kuri turi arba dar išnešios jūsų vaiką?"

Galima sakyti, jog drąsi malaizietė išsikalbėjo visų pasaulio moterų vardu.

Ar jūs palaikote tokį moters žingsnį - paviešinti savo kūno foto?

floryte floryte 24. Aug 2018, 19:43

Ar viešinti -- asmeninis moters reikalas. Ką nors viešinant, visuomet rizikuoji susilaukti kritikos.