HiPP Mamasanft - pagalba intensyviai odos priežiūrai

HiPP Mamasanft - pagalba intensyviai odos priežiūrai

02. Dec 2018, 00:40 DandM DandM

Moters oda keičiasi ne tik neštumo metu, bet ir po gimdymo, tad ja reikėtų rūpintis nuolat, norint išsaugoti odos elastingumą ir išvengti strijų atsiradimo.

Kuomet laukiausi, pilvo, krūtinės ir sėdmenų sritis tepliodavau specialiais aliejais kone kasdien, atrodė, kad oda pamaitinta ir nėra tempimo, sausumo pojūčio. Ir nors viso neštumo metu atrodė, jog jokių matomų žymių nėra, bet visgi vaikeliui išvydus pasaulį, pilvo zonoje atsirado keletas strijų, oda nuo patirto 'streso' prarado elastingumą. Po to savo odą ir apleidau, kažkaip vis pamiršdavau pasitepti, ją pamaitinti, padrėkinti, buvo svarbesnių dalykų nei kremai ir pati aš. Tad labai džiaugiuosi, jog atsirado galimybė ištestuoti HiPP Mamasanft kūno sviestą ir masažo aliejų. Va, dabar tai atsigriebsiu. Stebuklų nesitikiu, bet oda mano tikrai apsidžiaugs.

20181201233534-37558.jpg

Labai labai patiko kūno sviesto dizainas, pats įpakavimas ir ta balta dėžutės spalva tokį gaivumo jausmą suteikia, kaip ir pats sviesto kvapas - neerzina, neriečia nosies. Talpa 200 ml taip pat labai patogi, ilgam užteks. Pirmosiomis naudojimo dienomis kūno sviestas neatrodė lengvai tepamas ir greitai įsigeriantis. Atrodo tepi, bet tarsi lieka ant odos ir reikia stipriau perbraukti, kad įsigertų. Bet tai tik pirmosiomis dienomis, tiesiog įpratus naudoti lengvesnės tekstūros kremus, losijonus, tad sviestas pasirodė per 'kietas'. Patiko, jog HiPP Mamasaft kūno sviestas nėra riebus, nors jį sudaro ir migdolų aliejus, taukmedžio sviestas ir šaltalankių ekstraktas. Tad dabar kiekvieną rytą atlieku tepimo ritualą nuo kaklo iki kojų pirštų :) Beje, išsitepus kūną labai patinka, kad oda turi tokį lengvą švytėjimą/blizgezį.

20181201235609-67221.jpg

HiPP Mamasanft masažo aliejaus buteliukas nedidukas, tačiau jo reikia išties nedaug. Labai apsidžiaugiau kūno sviesto dėžutėje radus instrukciją, kaip taisyklingai atlikti masažo judesius aliejaus ar kūno sviesto pagalba. Aliejus malonaus kvapo, nepalieka riebumo pojūčio, masažuojant lengvai įsigeria. Sudėtyje esančių simondsijų aliejaus, šaltalankių bei ekologiškų migdolų aliejaus dėka oda po masažo tampa gerokai švelnesnė, sudrėkinta. Tad masažas tapo mano vakariniu seansu, labiausiai, aišku, džiaugiasi pilvas :).

20181202000914-91840.jpg

Beje, masažo aliejaus kelis lašus įsipilu ir maudyniu metu į vonią.

Tad vienareikšmiškai rekomenduoju HiPP Mamasanft kosmetiką, nes ji patenkina visus moters odos poreikius.

DandM DandM 02. Dec 2018, 20:08 Mamatorija

Aga! ☺

Mamatorija Mamatorija 02. Dec 2018, 18:40

Kokia "skani" spalva 😍