Drėgnos servetėlės tinka ir autosalonui valyti :)

Drėgnos servetėlės tinka ir autosalonui valyti :)

10. May 2018, 07:30 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Atrodo, nė viena šiuolaikinė mama negali įsivaizduoti savo dienos be drėgnų servetėlių, ypač jei šeimoje auga vaikai. Drėgnos servetėlės gali pagelbėti tada, kai laukiate eilėje pas gydytoją ir staiga prireikė pakeisti sauskelnes, arba kai mažylis atpylė pienuką, sėdint ant suoliuko parke.

Jos gelbsti ir tada, kai vaikai žaidžia smėlio dėžėje, arba mažylis valgo saldainį važiuojant viešuoju transportu...

Servetėlėmis galima nuvalyti ne tik burnytę ar užpakaliuką, bet ir rankas! 

Jos praverčia tiek kaip higienos priemonė, tiek buityje nuvalyti dulkes, tiek vaiko batukus, tiek nuvalyti automobiliui panelę ir dar daugeliu atvejų.

Štai Jurgita rašo, kaip jai pagelbėjo HUGGIES drėgnos servetėlės:

Mūsų namuose drėgnos servetėlės daug kur naudojamos - ir pagal paskirtį (užpakaliukui, rankytėms, veidukui nusivalyt), ir kitiems namų ruošos darbams atlikt.

Didžiausias atradimas, kad jos puikiai nuvalo kreideles nuo baldų. Kai tik mano dailininkė pradėjo spalvint baldus, kad namuose būtų linksmiau, iš karto pradėjau ieškot veiksmingiausio būdo jas nuvalyt. Su šveitikliu pamėginau vieną vienintelį kartą, nuvaliau spintelės dažus ir daugiau nemėginau, tada jau galvojau, kaip tą nuvalytą kampą užmaskuot, kol nepamatė mūsų tėtis.

Su spiritu valant buvo veiksminga, bet pavalius ilgiau, gali apsvaigt galva, nes vis pasipurškiu, pasivalau ir namuose atsiranda stiprus kvapas, tad šis variantas irgi netiko. Liko išbandyt drėgnas servetėles - ir mane rezultatas nustebino, labai veiksmingai pašalino Guostės meną ir nepaliko jokių žymių.

Na, o didžiausias gerbėjas drėgnų servetėlių, nepatikėsit, bet yra mūsų tėtis, kaip ir kiekvienas vyras, taip ir mūsų tėtis daug laiko praleidžia krapštinėdamasis prie mašinos, vis ją dailina, valinėja. 

Jo didžiausias atradimas, kad drėgnos servetėlės puikiai nuvalo visas kietas dalis mašinos viduje - panelę, durų rankenėles ir panašiai. Ir jo atsiliepimai apie jas patys geriausi, po nuvalymo nebe taip limpa dulkės.

Tad jis vis stengiasi pasisavint kelias servetėles ir pasišvarint mašiną, o kartais būna taip, kad kelionėje randam pas tėtį servetėlių, jis nusiperka pakuotę sau asmeniškai.

Taip pat skaičiau, kad mamytės valo odinius batukus jomis.

Jos taip pat puikiai įveikia tepaluotas murzinas rankas, tad padariau išvadą, kad kiekvienas tikras vyras savo mašinoje turi turėt po pakuotę drėgnų servetėlių.

20180201100802-29813.jpg

O KUR JUMS GELBSTI DRĖGNOS SERVETĖLĖS?